Czy to Twoja firma?

Al-Samer Sp Z O.O. praca

Świebodzin
Al-Samer Sp Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa magazyn

Oferty pracy Al-Samer Sp Z O.O.

Praca alert - powiadomienia

Praca Al-Samer Sp Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Al-Samer Sp Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Al-Samer Sp Z O.O. - oferty archiwalne

  • Fakturzystka

    Al-Samer Sp Z O.O.
    • Świebodzin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      1. Fakturowanie, rozliczanie i monitorowanie,
      2. rozliczanie dowodów dostawy i dowodów magazynowych wewnętrznych,
      3. wystawianie not korygujących,
      4. przyjmowanie i wysyłka poczty,
      5. uzgadnianie sald kont związanych ze sprzedażą towarów i produktów,
      6. sporządzanie raportów dotyczących danych związanych ze sprzedażą i zakupem towarów w tym cotygodniowych stanów magazynowych uzgodnionych z kierownikiem magazynu,
      7. umiejętność obsługi programu magazynowego Symfonia,
      8. rozliczanie nieobecności (urlopy, zwolnienia lekarskie),
      9. rozliczanie czasu pracy,
      10. prowadzenie kasy oddział, wystawianie dowodów kasa przyjmie, kasa wypłaci,
      11. sporządzanie raportów kasowych,
      12. należyte archiwowanie dokumentacji,
      13. przestrzeganie wewnętrznej instrukcji obiegu dokumentów.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: biegła znajomość obsługi komputera, doświadczenie w podobnej pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Pracownik magazynowy

    • 2 800 zł / mies.

      przyjmowanie i wydawanie zboża , utrzymanie porządku na elewatorze , prace konserwatorskie

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze branżowe, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Świebodzinie