Czy to Twoja firma?

POWERBELL ENGINEERING sp. z o.o. praca

Tyniec Mały

W sercu Dolnego Śląska, w malowniczym Tyniec Mały, rozwinęła się nasza firma – Powerbell Engineering. Jesteśmy dumni, że możemy być częścią dynamicznie rozwijającej się branży specjalistycznego projektowania, skupiając się na tworzeniu przyszłości energetyki poprzez rozwój elektrowni fotowoltaicznych i wiatrowych, a także innowacyjnych systemów BESS.

Nasza oferta to więcej niż usługi – to zaangażowanie w zrównoważony rozwój i nowoczesne technologie. Specjalizujemy się w projektowaniu farm fotowoltaicznych i wiatrowych, które są odpowiedzią na globalne potrzeby redukcji emisji CO2. Realizujemy kompleksowe zadania, od budowy elektrowni fotowoltaicznych, przez nadzór nad ich przyłączaniem i uruchamianiem, aż po dostarczanie wysokiej jakości paneli fotowoltaicznych i konstrukcji.

Rozumiemy, jak ważne jest wsparcie finansowe w realizacji ambitnych projektów, dlatego oferujemy naszym klientom pomoc w pozyskiwaniu funduszy i dotacji. Jesteśmy przekonani, że dzięki temu możemy wspólnie przyczyniać się do modernizacji infrastruktury miejskiej, w tym rozwijania sieci ładowania EV – kluczowego elementu w erze mobilności elektrycznej.

W POWERBELL ENGINEERING stawiamy na dialog i współpracę. Chcemy, aby nasze usługi były nie tylko profesjonalne, ale i dostępne, dlatego zawsze jesteśmy gotowi wyjaśnić nawet najbardziej skomplikowane kwestie techniczne w prosty i zrozumiały sposób. Nasze działania opieramy na solidnych fundamentach – zarówno dosłownie, jak i w przenośni – z kapitałem zakładowym, który stanowi stabilną bazę dla naszych przedsięwzięć.

Choć nasza historia i wartości nie zostały tutaj opisane, każdy projekt, który realizujemy, jest świadectwem naszego zaangażowania i pasji do tworzenia lepszej przyszłości dla nas wszystkich. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy, tak jak my, wierzą w siłę odnawialnych źródeł energii i innowacji. Razem możemy budować zieloną energię dla pokoleń.

POWERBELL ENGINEERING sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Inżynier Tyniec Mały
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy POWERBELL ENGINEERING sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca POWERBELL ENGINEERING sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa POWERBELL ENGINEERING sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
POWERBELL ENGINEERING sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Legnica
  4. Wolów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca POWERBELL ENGINEERING sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Asystent Projektów Energetycznych

    • Wrocław
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy, poszukujemy osoby do pracy na stanowisku - Asystent Projektów Energetycznych

      Zakres obowiązków

      - Udział w opracowywaniu dokumentacji projektowej, wykonawczej i powykonawczej,
      - Wsparcie kierownika w zakresie powierzonych zadań,
      - Regularne raportowanie i prezentowanie postępu projektu,
      - Monitorowanie kompletności i terminowości poszczególnych projektów,

      Wymagania

      - Wykształcenie wyższe techniczne kierunkowe (preferowany wydział elektryczny lub energetyczny),
      - Dobra znajomość pakietu MS Office,
      - Prawo jazdy kat. B,
      - Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

      Oferujemy

      • Pracę w stabilnej firmie i zespole z dużą wiedzą,

      • Uczestniczenie w najciekawszych projektach w branży energetycznej,

      • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity,

      • Wsparcie merytoryczne,

      • Możliwość doskonalenia swoich kompetencji,

      • Narzędzia niezbędne do wykonywania pracy.

Pracodawcy w Tyńcu Małym