Czy to Twoja firma?

Mariusz Radwański PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO- HANDLOWO- USŁUGOWE praca

Kamieniec Ząbkowicki
Transport drogowy towarów
Mariusz Radwański PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO- HANDLOWO- USŁUGOWE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy Mariusz Radwański PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO- HANDLOWO- USŁUGOWE

Praca alert - powiadomienia

Praca Mariusz Radwański PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO- HANDLOWO- USŁUGOWE

  • Kierowca kat. c (polska)

    Mariusz Radwański PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO- HANDLOWO- USŁUGOWE
    • Kamieniec Ząbkowicki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Mariusz Radwański PRZEDSIĘBIORSTWO TRANSPORTOWO- HANDLOWO- USŁUGOWE - oferty archiwalne

  • Kierowca kat. c (kraj)

    • Zakres obowiązków

      W ZAWODZIE
      PRACA POLSKA

      Wymagania

      • Uprawnienia: Świadectwo kwalifikacji - przewóz rzeczy, Prawo jazdy kategorii C
      • Inne wymagania: DOŚWIADCZENIE MILE WIDZIANE badania psychologiczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 4 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: dyspozycyjność godziny pracy ustalane z pracodawcą
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kamieńcu Ząbkowickim