Czy to Twoja firma?

SUZOHAPP POLAND sp. z o.o. praca

Koninko

W samym sercu innowacji i technologii, w malowniczym Koninku, znajduje się nasza siedziba – SUZOHAPP Polska. Jesteśmy dumni, że możemy się przedstawić jako światowy lider w produkcji sprzętu i oprogramowania dla urządzeń płatniczych oraz samoobsługowych. Nasza działalność rozciąga się na wiele sektorów, w tym bankowość, transport, handel detaliczny i wiele innych, gdzie efektywność i bezpieczeństwo transakcji są kluczowe.

Nasza oferta to nie tylko produkty, ale przede wszystkim rozwiązania. Platforma IoT dla transakcji finansowych, inteligentne urządzenia, ulepszone usługi – to wszystko składa się na nasz ekosystem, który umożliwia organizacjom osiągnięcie zintegrowanego doświadczenia transakcyjnego. Nasza flagowa platforma Connect SaaS jest wyrazem naszego zaangażowania w innowacyjność i dążenie do ciągłego ulepszania doświadczeń naszych klientów.

Zrozumienie potrzeb branży jest dla nas kluczowe, dlatego oferujemy specjalistyczną obsługę zamówień dla branż Gaming, Amusement i Sports Betting w Europie i Wielkiej Brytanii. Nasze wsparcie rozciąga się również na sektory Laundry, Carwash, Vending or Transportation, gdzie nasze PayComplete Solutions wyznaczają standardy obsługi.

Jesteśmy przekonani, że sukces w dzisiejszym świecie biznesu zależy od zdolności do adaptacji i innowacji. Dlatego też nieustannie pracujemy nad rozwojem naszych produktów i usług, aby nie tylko sprostać oczekiwaniom rynku, ale również je przewyższać. Nasza pozycja na rynku jest wynikiem zaangażowania w każdy detal oraz pasji, z jaką podchodzimy do każdego aspektu naszej działalności.

W SUZOHAPP Polska zawsze stawiamy na pierwszym miejscu doświadczenie naszych klientów. Zapraszamy do współpracy i odkrycia, jak nasze rozwiązania mogą przyczynić się do wzrostu efektywności i bezpieczeństwa Państwa biznesu. Razem możemy tworzyć przyszłość płatności i samoobsługi, która będzie inteligentna, bezproblemowa i przede wszystkim – skrojona na miarę Państwa potrzeb.

SUZOHAPP POLAND SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy SUZOHAPP POLAND SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SUZOHAPP POLAND SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa SUZOHAPP POLAND SP. Z O.O.

Siedziba główna

SUZOHAPP POLAND SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SUZOHAPP POLAND SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Monter maszyn i urządzeń elektronicznych

    SUZOHAPP POLAND SP. Z O.O.
    • Koninko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Montaż wyrobu, pakowanie, transport do strefy wysyłek,​
      Poszukiwanie i zgłaszanie rozwiązań usprawniających sposób wykonywania pracy. Aktywne uczestniczenie w obsłudze serwisowej maszyn i narzędzi na stanowisku pracy. Bieżąca kontrola jakości produkowanych wyrobów oraz zgłaszanie usterek liderowi zespołu,​
      Utrzymanie w działaniu standardów 5S. Przestrzeganie standardów organizacji pracy na stanowisku pracy i na hali produkcyjnej,.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa komputera
      • Inne wymagania: Umiejętność pracy w zespole. Umiejętność pracy manualnej. Mile widziane - umiejętność czytania rys. technicznego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier

    • Koninko

      Przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu,. Ustalenie ilości przyjmowanych materiałów oraz czuwanie nad ich odbiorem technicznym i jakościowym. Rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów na magazynie oraz zabezpieczenie ich przed zniszczeniem. Utrzymanie w działaniu standardów 5S. Kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym,​
      Wydawanie materiałów na podstawie prawidłowych, sprawdzonych dokumentów rozchodowych. Przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych. Rozliczanie się z powierzonego majątku na podstawie inwentaryzacji. Realizacja procesów w systemie ERP,​
      Pakowanie i obsługa procesów wysyłek.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą , Kurs operatora podestów ruchomych przejezdnych, wolnobieżnych przewoźnych kat. I P i operator wózków jezdniowych podnośnikowych z wyłączeniem specjalistycznych kat. II WJO oraz operator wózków jezdniowych podnośnikowych w tym specjalistycznych ze zmiennym wysięgiem kat. I WJO z egzaminami UDT

      Oferujemy

Pracodawcy w Koninku