Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzęcinie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzęcinie najczęściej poszukuje kandydatów
w kategoriach zawodowych:
sektor publiczny / służby mundurowe administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzęcinie

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzęcinie

Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzęcinie poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Ośrodek Pomocy Społecznej w Krzęcinie - oferty archiwalne

  • Pracownik socjalny

    • Krzęcin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Pracownik socjalny
      praca biurowa oraz w terenie

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca biurowa oraz w terenie rozpoznanie i ustalenie potrzeb ludności w przydzielonym rejonie, organ
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Krzęcinie