Czy to Twoja firma?

ZIKE LABS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Rzeszów
ZIKE LABS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia produkcja / przemysł

Oferty pracy ZIKE LABS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZIKE LABS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZIKE LABS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZIKE LABS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Montażysta podzespołów elektronicznych

    ZIKE LABS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Rzeszów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - praca stacjonarna w pracowni montażowej,
      - montaż okablowania, lutowanie, pomiary, testy pomiarowe

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne
      • Inne wymagania: Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów do pracy: wykształcenie : średnie zawodowe - kierunkowe- elektronik, elektryk, automatyk, itp. umiejętności: - umiejętność ręcznego montażu przewlekanego - umiejętność korzystania z przyrządów lutowniczych i pomiarowych- umiejętność czytania i rozumienia schematów elektrycznych - mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV - teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu elektroniki - mile widziany język angielski

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wysokość wynagrodzenia zależna od umiejętności i doświadczenia
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Technik elektryk

    • Rzeszów

      - praca na stacjonarna w pracowni montażowej,

      Wymagania

      • Inne wymagania: Oczekiwania pracodawcy wobec kandydatów do pracy: 1) wykształcenie : średnie zawodowe - kierunkowe kierunek / specjalność: - elektronik, elektryk, automatyk, itp. 2) umiejętności: - umiejętność ręcznego montażu przewlekanego - umiejętność korzystania z przyrządów lutowniczych i pomiarowych - umiejętność czytania i rozumienia schematów elektrycznych 3) uprawnienia: - mile widziane uprawnienia SEP do 1 kV 4) doświadczenie zawodowe: - teoretyczna i praktyczna wiedza z zakresu elektroniki 5) znajomość języków obcych: - mile widziany język angielski

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 5 000 PLN
      • Opis wynagrodzenia: System wynagrodzenia: MIESIĘCZNY + PROWIZJA umowa na okres 3 mies. + możliwość przedłużenia

Pracodawcy w Rzeszowie