Czy to Twoja firma?

Arleta Jażdżewska Stomatologia Uśmiechnij się praca

Człuchów
Praktyka lekarska dentystyczna
Arleta Jażdżewska Stomatologia Uśmiechnij się najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie obsługa klienta / call center

Oferty pracy Arleta Jażdżewska Stomatologia Uśmiechnij się

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Arleta Jażdżewska Stomatologia Uśmiechnij się

Arleta Jażdżewska Stomatologia Uśmiechnij się poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Arleta Jażdżewska Stomatologia Uśmiechnij się - oferty archiwalne

  • Asystentka stomatologiczna

    Arleta Jażdżewska Stomatologia Uśmiechnij się
    • Człuchów
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      według standardów obowiązujących w gabinecie

      Wymagania

      • Inne wymagania: Znajomość podstawowych programów komputerowych, mile widziane doświadczenie zawodowe. Mile widziana znajomość języka angielskiego, Praca w godzinach: 8.00-20.00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Recepcjonistka

    • Człuchów

      według standardów obowiązujących w firmie

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak, średnie zawodowe, inne
      • Inne wymagania: znajomośc podstawowych programów komputerowych, mile widziane doświadczenie w pracy z klientem. Mile widziana znajomość języka angielskiego, Praca w godzinach: 8.00-14.00, 14.00-20.00, 10.00-18.00

      Oferujemy

Pracodawcy w Człuchowie