Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE REMAL ODYSSEAS TASIS praca

Kwidzyn
Oferta firmy:
- stolarka PCV,
- stolarka ALU,
- fasady,
- szyby, ornamenty,
- rolety zewnętrzne,
- bramy garażowe,
- drzwi stalowe,
- parapety wewnętrzne,
- parapety zewnętrzne,
- rolety materiałowe,
- nawiewniki,
- moskitiery,
Usługi świadczone przez firmę:
- wymiana i montaż stolarki otworowej,
- nieodpłatne pomiary,
- montaż stolarki,
- montaż parapetów,
- montaż rolet zewnętrznych,
- montaż roletek materiałowych,
- bram garażowych
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE REMAL ODYSSEAS TASIS najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Monter Kwidzyn
- w kategoriach zawodowych:
serwis / montaż

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE REMAL ODYSSEAS TASIS

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE REMAL ODYSSEAS TASIS

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE REMAL ODYSSEAS TASIS - oferty archiwalne

  • Montażysta stolarki okiennej

    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO - HANDLOWO - USŁUGOWE REMAL ODYSSEAS TASIS
    • Kwidzyn
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      montaż konstrukcji okiennych

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, budowlane
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie zawodowe, mile widziane uprawnienia na wózek widłowy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Montażysta stolarki otworowej

    • Kwidzyn
    • praca od zaraz

      montaż okien

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie zawodowe, prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: brutto, zatrudnienie od zaraz

Pracodawcy w Kwidzynie