Czy to Twoja firma?

GIERA Znaki Drogowe sp. j. praca

Jonkowo

Od ponad dwóch dekad, GIERA Znaki Drogowe jest synonimem innowacji i jakości w branży oznakowania dróg. Nasza historia zaczęła się w 1993 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem zaczęliśmy tworzyć produkty, które przyczyniają się do bezpieczeństwa i komfortu podróżujących. Z Jonkowa k. Olsztyna, nasza firma wyrosła na jednego z liderów w dziedzinie oznakowania pionowego dróg oraz produkcji znaków drogowych.

Jesteśmy dumni, że nasze rozwiązania są częścią najbardziej innowacyjnych inwestycji drogowych naszych czasów. Nasze doświadczenie i nieustanne dążenie do doskonałości pozwalają nam oferować produkty i usługi, które nie tylko spełniają, ale często przekraczają oczekiwania naszych klientów. Rzetelność, jakość i terminowość to wartości, które są dla nas fundamentem. One kształtują nasze podejście do każdego projektu, niezależnie od jego skali.

Wykorzystujemy najnowocześniejsze technologie, aby nasze znaki drogowe były trwałe i widoczne w każdych warunkach. Jako certyfikowany dostawca OnePlace, zobowiązujemy się do utrzymania najwyższych standardów bezpieczeństwa i jakości. Nasze usługi budowlano-remontowe są realizowane z troską o każdy detal, co pozwala na tworzenie bezpiecznej infrastruktury drogowej.

Nasza konkurencyjna przewaga to połączenie długoletniego doświadczenia z nowoczesnym podejściem do każdego wyzwania. Jesteśmy dumni, że możemy przyczyniać się do rozwoju infrastruktury drogowej w Polsce, a nasze znaki i oznakowania są codziennym elementem krajobrazu, który pomaga kierowcom bezpiecznie dotrzeć do celu.

W GIERA Znaki Drogowe, każdy projekt jest dla nas szansą, by pokazać, jak bardzo zależy nam na bezpieczeństwie i komforcie podróżujących. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów, którzy zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu w tworzenie lepszych dróg dla wszystkich.

GIERA Znaki Drogowe sp. j. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia budownictwo / architektura / geodezja praca fizyczna

Oferty pracy GIERA Znaki Drogowe sp. j.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GIERA Znaki Drogowe sp. j.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa GIERA Znaki Drogowe sp. j.

Siedziba główna

GIERA Znaki Drogowe sp. j. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
GIERA Znaki Drogowe sp. j.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rybnik
  2. Warszawa

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca GIERA Znaki Drogowe sp. j. - oferty archiwalne

  • Pracownik fizyczny

    • Jonkowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      cięcie elementów metalowych; przygotowywanie elementów do spawania; wykonywanie operacji obróbki ręcznej i mechanicznej blachy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Inne wymagania: praca w godzinach: 07:00-15:00

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Jonkowo

      - cięcie elementów metalowych
      - przygotowywanie elementów do spawania
      - wykonywanie operacji obróbki ręcznej i mechanicznej blachy

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziana znajomość języka rosyjskiego w mowie ze względu na konieczność p[orozumiewania się z pracownikami posługującymi się językiem rosyjskim

      Oferujemy

Pracodawcy w Jonkowie