Czy to Twoja firma?

Zakład Mięsny KWIECIŃSCY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością praca

Bożejewiczki
Zakład Mięsny KWIECIŃSCY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy praca fizyczna

Oferty pracy Zakład Mięsny KWIECIŃSCY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Praca alert - powiadomienia

Praca Zakład Mięsny KWIECIŃSCY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

  • Przedstawiciel handlowy

    Zakład Mięsny KWIECIŃSCY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Żnin
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Specjalista ds. administracji i sprzedaży

    RYCHIGER Poland Sp. z o.o.
    • Grudziądz
    • praca od zaraz
    Polecana
    Dodana
  • Przedstawiciel handlowy ds. OZE

    INVELO ENERGY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
    • Toruń
    • umowa zlecenie
    • rekrutacja zdalna
    • bez doświadczenia
    Polecana Popularna
    Dodana

Zakład Mięsny KWIECIŃSCY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Zakład Mięsny KWIECIŃSCY Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    • Szubin
    • Zakres obowiązków

      sprzedaż mięsa i wędlin w sklepie firmowym

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa kasy fiskalnej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: okres próbny 3 mc kolejna na czas nieokreślony
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Sprzedawca w branży mięsnej

    • Łabiszyn
    • część etatu

      sprzedaż produktów w sklepie mięsnym

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 400 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godz: 7:00-19:00 lub 15:00-19:00 od wtorku do soboty (poniedziałek nieczynne)