Czy to Twoja firma?

TIRCARS SP.JAWNA MARIUSZ CHORĄŻY I WSPÓLNICY praca

Horbów-Kolonia
Konserwacja i naprawa pojazdów samochodowych, z wyłączeniem motycykli
TIRCARS SP.JAWNA MARIUSZ CHORĄŻY I WSPÓLNICY najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
motoryzacja praca fizyczna

Oferty pracy TIRCARS SP.JAWNA MARIUSZ CHORĄŻY I WSPÓLNICY

Praca alert - powiadomienia

Praca TIRCARS SP.JAWNA MARIUSZ CHORĄŻY I WSPÓLNICY

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Mechanik samochodowy

    Przedsiębiorstwo Budownictwa Drogowego Sp. z o.o.
    • Głogów
    • umowa o pracę
    • praca od zaraz
    Wygasa
  • Mechanik przemysłowy/ Ślusarz maszynowy!

    Rübsam Fachkräfte GmbH & Co.KG Wizytówka
    • Niemcy
    Dodana
  • Blacharz samochodowy, Niemcy

    Schmitz Solutions GmbH
    • Niemcy
    • запрошуємо працівників з України
    Polecana
    Dodana

TIRCARS SP.JAWNA MARIUSZ CHORĄŻY I WSPÓLNICY poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca TIRCARS SP.JAWNA MARIUSZ CHORĄŻY I WSPÓLNICY - oferty archiwalne

    TIRCARS SP.JAWNA MARIUSZ CHORĄŻY I WSPÓLNICY
    • Biała Podlaska
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      naprawa pojazdów mechanicznych

      (godziny pracy 8-16)

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: samodzielność, wymagane doświadczenie zawodowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Horbowie-Kolonii