Czy to Twoja firma?

POL - MAX Spółka Jawna S. Mechelewski, G. Mechelewski praca

Radoszyce
POL - MAX Spółka Jawna S. Mechelewski, G. Mechelewski najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport motoryzacja

Oferty pracy POL - MAX Spółka Jawna S. Mechelewski, G. Mechelewski

Praca alert - powiadomienia

Praca POL - MAX Spółka Jawna S. Mechelewski, G. Mechelewski

  • Kierowca kat. c+e

    POL - MAX Spółka Jawna S. Mechelewski, G. Mechelewski
    • Radoszyce
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

POL - MAX Spółka Jawna S. Mechelewski, G. Mechelewski poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POL - MAX Spółka Jawna S. Mechelewski, G. Mechelewski - oferty archiwalne

  • Kierowca ciągnika siodłowego

    • Radoszyce
    • Zakres obowiązków

      transport towarów (krajowy lub międzynarodowy), wyjazd poniedziałek do piątku

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: świadectwo kwalifikacyjne kierowcy na przewóz rzeczy, Prawo jazdy kat. C + E

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + delegacje
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radoszycach