Czy to Twoja firma?

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 17 W KRAKOWIE praca

Kraków
szkolnictwo
ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 17 W KRAKOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia księgowość / ekonomia praca fizyczna

Oferty pracy ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 17 W KRAKOWIE

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 17 W KRAKOWIE

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 17 W KRAKOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 17 W KRAKOWIE - oferty archiwalne

  • Asystent dziecka niepełnosprawnego

    ZESPÓŁ SZKOLNO-PRZEDSZKOLNY NR 17 W KRAKOWIE
    • Kraków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Zadaniem asystenta jest:
      -dopilnowanie, by uczeń odnalazł salę,
      -regulowanie czasu pracy ucznia,
      -stosowanie przerwy śródlekcyjnej w razie potrzeby.
      -przygotowanie sprawdzianów,
      -przyniesienie i zainstalowanie różnego rodzaju sprzętów,
      -pomoc w wycieczkach szkolnych czy przygotowaniach do wszelkiego rodzaju uroczystości, -pomoc w czynnościach samoobsługowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Konserwator

    • Kraków

      -wykonywanie prac ogrodniczych i porządkowych,
      -koszenie trawy w okresie wiosenno-letnim,
      -sprzątanie chodników wokół budynku,
      -w okresie zimowym usuwanie śniegu,
      -zbieranie śmieci na terenie i wokół szkoły,
      -zapobieganie obecności psów zanieczyszczających teren szkoły,
      -usuwanie wszelkich usterek technicznych,
      wykonywanie drobnych prac remontowych w pomieszczeniach szkolnych i na terenach szkolnych,
      -dokonywanie napraw i wymiany zamków oraz zużytych żarówek,
      -dbanie o sprawność instalacji wodno-kanalizacyjnych w ramach możliwości technicznych, a zwłaszcza o szczelność kranów i spłuczek,
      -drobne naprawy dachu, instalacji odgromowej i rynien,
      -dbałość o konserwację i wlaściwą eksploatację powierzonych narzędzi,
      -W czasie ferii zimowych, wakacji oraz w czasie remontu szkół konserwator odpowiedzialny jest za zabezpieczenie mienia szkolnego i prowadzenie nadzoru nad prowadzonymi remontami.

      Wymagania

      • Inne wymagania: wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

      Oferujemy

  • Główny księgowy

    • Kraków

      Prowadzenie księgowości zgodnie z obowiązującymi przepisami i zasadami rachunkowości w szkole.

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), ekonomiczne, kierunek: ekonomia
      • Uprawnienia: wynikające z art. 54 ustawy o finansach publicznych
      • Inne wymagania: minimum 3 lata doświadczenia w księgowości

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: 3 010 - 5 150 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do uzg. ROZPORZĄDZENIE RADY MINISTRÓW z dnia 15 maja 2018 r. w sprawie wynagradzania

Pracodawcy w Krakowie