Czy to Twoja firma?

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W KOLBUSZOWEJ praca

Kolbuszowa
SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W KOLBUSZOWEJ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna nieruchomości

Oferty pracy SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W KOLBUSZOWEJ

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W KOLBUSZOWEJ

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W KOLBUSZOWEJ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W KOLBUSZOWEJ - oferty archiwalne

  • Konserwator

    SPÓŁDZIELNIA MIESZKANIOWA W KOLBUSZOWEJ
    • Kolbuszowa
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      naprawa, konserwacja i kontrola instalacji wod. kan. gaz. i c.o.
      Miejsce wykonywania pracy : teren osiedla Jana Pawła II oraz Osiedle ks. Ludwika Ruczki.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: POŻĄDANE : EKSPLOATACJA GRUPA III- urządzenia, instalacje i sieci gazowe wytwarzajace, przetwarzające, przesyłające, magazynujące i zużywajace paliwa gazowe o ciśnieniu nie wyższym niż 5 kp, Eksploatacja kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi, Eksploatacja sieci i instalacji cieplnych wraz z urządzeniami pomocniczymi, o przesyle ciepła powyżej 50 kW.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: wynagrodzenie do negocjacji
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kolbuszowej