GETINGE IC PRODUCTION POLAND Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

GETINGE IC PRODUCTION POLAND sp. z o.o. praca

Plewiska

Jesteśmy jedną z największych firm działających w branży technologii medycznej na świecie. Od ponad 100 lat tworzymy nowatorskie rozwiązania dla opieki zdrowotnej, dostarczając produkty dla jednostek intensywnej terapii, sal operacyjnych, działów sterylizacji oraz instytucji zajmujących się badaniami w dziedzinach biotechnologii, farmacji oraz rozwoju medycyny. Z naszych produktów korzysta ok. 25 tys. klientów z ponad 135 krajów. Fabryka Getinge działa w Plewiskach od 2014 roku. Produkujemy w niej najwyższej klasy sterylizatory, które sprzedawane są na cały świat.
Zatrudniamy tu obecnie ponad 170 utalentowanych pracowników, których łączy #PassionForLife!

GETINGE IC PRODUCTION POLAND Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa inżynieria / technologia / technika logistyka / spedycja / transport produkcja / przemysł sprzedaż / zakupy

Oferty pracy GETINGE IC PRODUCTION POLAND Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca GETINGE IC PRODUCTION POLAND Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Firma najczęściej oferuje

  • Dodatkowe ubezpieczenie
  • Elastyczny czas pracy
  • Owoce w pracy
  • Parking
  • Prywatna opieka lekarska
  • Spotkania integracyjne
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Ubezpieczenie grupowe

Mapa GETINGE IC PRODUCTION POLAND Sp. z o.o.

Siedziba główna

GETINGE IC PRODUCTION POLAND Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca GETINGE IC PRODUCTION POLAND Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator Linii Montażowej Getinge

    • Plewiska
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 200-3 650 zł / mies.
    • Getinge IC Production Poland

      Lokalizacja: Szkolna 30, Plewiska (pow. poznański)

      REKRUTUJEMY OPERATORA PRODUKCJI

      Zapraszamy do aplikacji!

      Pozdrawiamy,

      Zespół HR

      Getinge IC Production Poland

      Zakres obowiązków

      • montaż sprzętu medycznego

      Wymagania

      Poszukujemy osób, które:

      • lubią pracę w grupie
      • są odpowiedzialne i pracowite
      • chcą pracować w zgranym zespole na produkcji

      Oferujemy

      • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio z naszą firmą
      • pracę na pierwszą zmianę (6:00-14:00)
      • nadgodziny płatne z dodatkiem w wysokości 100% wynagrodzenia
      • pełne przeszkolenie dla nowych pracowników
      • grupowe ubezpieczenie na życie
      • prywatną opiekę medyczną Medicover
      • system kafeteryjny
      • kartę Multisport
      • szereg bonusów w ramach ZFŚS
      • szkolenia i możliowość rozwoju
      • owocowo-słodkościowe poniedziałki i środy

Pracodawcy w Plewiskach