Czy to Twoja firma?

New MBK sp. z o.o. praca

Olecko

Od momentu naszego debiutu na rynku w 2010 roku, New MBK Sp. z o.o. wyznacza standardy w branży transportowej, specjalizując się w przewozie jachtów, łodzi motorowych, samochodów i maszyn rolniczych. Z siedzibą w malowniczym Olecku, zbudowaliśmy firmę, która jest synonimem niezawodności, terminowości i bezpieczeństwa.

Nasza pasja do doskonałości i dbałość o szczegóły przekłada się na każdy aspekt naszej działalności. Dzięki posiadaniu licencji na międzynarodowy zarobkowy przewóz drogowy rzeczy, jesteśmy w stanie sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, przekraczając granice i łącząc kontynenty. Nasze zezwolenia na transport ponadnormatywny oraz karnet TIR są świadectwem naszego zaangażowania w dostarczanie usług na najwyższym poziomie.

Rozumiemy, że zaufanie naszych klientów to podstawa sukcesu. Dlatego każdy transport traktujemy z indywidualnym podejściem, gwarantując, że ładunek dotrze na miejsce w nienaruszonym stanie. Nasze zobowiązanie do jakości potwierdza OC przewoźnika na kwotę 350 000 EUR, co jest gwarancją naszej odpowiedzialności i profesjonalizmu.

Nasze miejsce na rynku jest solidne, co potwierdzają rankingi użytkowników na platformach takich jak GoWork.pl, pracuj.pl, LinkedIn czy olx.pl. Jesteśmy dumni z naszej pozycji i stale dążymy do jej umacniania poprzez ciągłe doskonalenie naszych usług.

W New MBK Sp. z o.o. wierzymy, że nasza praca to coś więcej niż tylko transport – to budowanie trwałych relacji i wspieranie naszych klientów w realizacji ich marzeń i celów biznesowych. Z kapitałem zakładowym wynoszącym 300 000 zł, stawiamy na stabilność finansową, która pozwala nam inwestować w rozwój i innowacje.

Dołącz do grona zadowolonych klientów New MBK Sp. z o.o. i doświadcz usług transportowych na najwyższym poziomie. Zapraszamy do współpracy!

New MBK Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy New MBK Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca New MBK Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa New MBK Sp. z o.o.

Siedziba główna

New MBK Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 11 miesiącach

Profil firmy:
New MBK Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Olecko
  3. Bielsko-Biała
  4. Ełk
  5. Jozefów
  6. Zielona Góra

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca New MBK Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Kierowca samochodu ciężarowego

    • Olecko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      transport międzynarodowy łodzi

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe
      • Uprawnienia: kwalifikacja wstępna na przewóz rzeczy, Prawo jazdy kat. CE
      • Inne wymagania: Wymagana karta kierowcy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 12 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca c+e

    • Olecko

      transport międzynarodowy towarów (Europa)

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. CE, kwalifikacja wstępna na przewóz rzeczy
      • Inne wymagania: Wymagana karta kierowcy. Mile widziane doświadczenie w zawodzie.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + diety

Pracodawcy w Olecku