Czy to Twoja firma?

PIONEER PIOTR KRÓLAK praca

Sulejówek
PIONEER PIOTR KRÓLAK najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Sprzedawca Sulejówek
- w kategoriach zawodowych:
sprzedaż / zakupy

Oferty pracy PIONEER PIOTR KRÓLAK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PIONEER PIOTR KRÓLAK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca PIONEER PIOTR KRÓLAK - oferty archiwalne

  • Sprzedawca

    PIONEER PIOTR KRÓLAK
    • Sulejówek
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      - przyjmowanie towaru od dostawców,
      - dbanie o dobry wizerunek firmy,
      - obsługa klienta.
      Praca w sklepie spożywczym.

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Orzeczenie lekarskie dla celów sanitarno – epidemiologicznych

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 500 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Praca w godzinach 6:30 - 10:30, 15:00 - 19:00 Praca zmianowa lub tylko na jedną zmianę.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Sulejówku