Net Logic sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Net Logic sp. z o.o. praca

Gdynia

Od ponad dwóch dekad jesteśmy dumną częścią dynamicznie rozwijającej się branży technologicznej. Nasza podróż rozpoczęła się w 1994 roku w malowniczym Gdyni, gdzie zakorzeniliśmy naszą pasję do innowacji i jakości. Jako NET Logic, pragniemy być więcej niż tylko dostawcą usług – aspirujemy do roli partnera w biznesie, który wspiera, doradza i pomaga w osiąganiu celów.

Specjalizujemy się w projektowaniu, wdrażaniu, serwisowaniu oraz konserwacji systemów teletechnicznych, informatycznych i elektrycznych. Nasze rozwiązania są skrojone na miarę, co oznacza, że każdy projekt jest dopasowany do unikalnych potrzeb i wymagań naszych klientów. Z dumą możemy powiedzieć, że nasza oferta to nie tylko usługi, ale przede wszystkim zaangażowanie i dbałość o szczegóły.

W Net Logic stawiamy na ludzi – nasz zespół to wysoko wykwalifikowani specjaliści, którzy z pasją podchodzą do każdego wyzwania. To dzięki nim możemy śmiało działać na arenie międzynarodowej, dostarczając nasze usługi klientom na całym świecie. Rozumiemy, jak ważna jest komunikacja, dlatego budujemy długotrwałe, partnerskie relacje z naszymi klientami, słuchając ich i reagując na ich potrzeby.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku – jako jedna z najstarszych i najbardziej stabilnych firm informatycznych w Trójmieście, zdobyliśmy zaufanie szerokiego grona odbiorców. Nasze profesjonalne podejście do każdego zadania to nie tylko obietnica, to fundament, na którym zbudowaliśmy naszą markę.

W Net Logic rozumiemy, że technologia to przyszłość, ale to ludzie tworzą jej wartość. Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszemu doświadczeniu i zaangażowaniu. Razem możemy więcej – stwórzmy technologiczną przyszłość, która będzie bezpieczna, efektywna i innowacyjna.

Net Logic sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektryk Gdynia
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Net Logic sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Net Logic sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Net Logic sp. z o.o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Net Logic sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • ELEKTRYK / ELEKTROMONTER

    • 15 000-17 000 / mies.
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma Net Logic z Gdyni z ponad 25 letnim doświadczeniem w wykonywaniu usług z branży elektrycznej zarówno w Polsce jak i za granicą szuka Elektryków/ Elektromonterów. Od wielu lat wykonujemy usługi dla zachodnich przedsiębiorstw. Posiadamy stałe zlecenia (możliwość pracy cały rok). Wszelkie formalności/ koszty związane z wyjazdem za granicę ponosi firma Net Logic. Zaświadczenie - A1 oraz wszelkie formalności związane z wyjazdem wykonujemy za swoich pracowników. W przypadku braku doświadczenia jesteśmy w stanie przyuczyć kandydata w zakresie niezbędnych do wykonywania pracy umiejętności.

      Zakres obowiązków

      • Montaż, instalacja, konserwacja i naprawa instalacji elektrycznych;
      • Układanie tras kablowych;
      • Podstawowe utrzymanie urządzeń elektrycznych

      Wymagania

      • Mile widziana podstawowa znajomość języka niemieckiego;
      • Podstawowa znajomość branży elektrycznej;
      • Wysoka jakość pracy, terminowość i zaangażowanie;
      • Mile widziany SEP;
      • Pozytywne nastawienie do pracy oraz chęć rozwoju.

      Oferujemy

      • Atrakcyjne oraz terminowo wypłacane wynagrodzenie;
      • W przypadku delegaji nocleg w dobrych warunkach (opłacany przez pracodawcę);
      • Służbowy samochód oraz paliwo;
      • Narzędzia (wiha, wurth knipex);
      • Ubrania robocze;
      • Stabilną pracę, możliwość współpracy przez długie lata.
  • ELEKTRYK

    • Gdynia
    • umowa zlecenie

      • Montaż, instalacja, konserwacją i naprawą instalacji elektrycznych;
      • Prace elektyryczne.

      Wymagania

      Oferujemy

      • Nocleg w dobrych warunkach (opłacany przez pracodawcę);

Pracodawcy w Gdyni