Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A.

Czy to Twoja firma?

Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A. praca

Połczyn-Zdrój

Witaj w Uzdrowisku Połczyn, miejscu, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a natura współgra z zaawansowanymi metodami leczenia. Nasza historia sięga ponad 300 lat wstecz, co czyni nas jednym z najstarszych i najbardziej doświadczonych uzdrowisk w Polsce. Znajdujemy się w malowniczym Połczynie-Zdroju, gdzie otaczająca nas przyroda sprzyja relaksacji i odnowie biologicznej.

Jesteśmy dumni, że możemy zaoferować naszym gościom szeroki zakres usług uzdrowiskowych, które bazują na wyjątkowych surowcach leczniczych, takich jak borowina i solanka. Te naturalne skarby, znane w całej Europie, są fundamentem naszych profesjonalnych zabiegów, które pomagają w leczeniu różnorodnych dolegliwości i stanów zdrowotnych.

Jako część Grupy Kapitałowej KGHM PM S.A., cieszymy się stabilnością finansową i możliwością ciągłego rozwoju. Nasze uzdrowisko to nie tylko miejsce lecznicze, ale także oaza spokoju, która oferuje zakwaterowanie w komfortowych sanatoriach i hotelach, a także bogatą ofertę zabiegów SPA i rehabilitacyjnych. W obiekcie GRYF dysponujemy 513 miejscami noclegowymi, co świadczy o naszej dużej skali działania i zobowiązaniu do zapewnienia wyjątkowej opieki każdemu z naszych gości.

Naszą przewagą konkurencyjną jest posiadanie własnych zasobów naturalnych, które wykorzystujemy w naszych zabiegach. To dzięki nim możemy oferować pełen zakres usług uzdrowiskowych, odnowy biologicznej i pielęgnacji kosmetycznej, które nie tylko leczą, ale i relaksują, pomagając naszym gościom odzyskać harmonię ciała i ducha.

W Uzdrowisku Połczyn zawsze stawiamy na jakość i innowacyjność, łącząc tradycyjne metody leczenia z najnowszymi osiągnięciami medycyny. Jesteśmy przekonani, że nasze doświadczenie, wiedza i unikatowe zasoby naturalne są kluczem do zapewnienia najlepszej opieki naszym gościom. Zapraszamy do doświadczenia wyjątkowości naszego uzdrowiska i dołączenia do grona tych, którzy już zaufali naszej profesjonalnej opiece.

Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Poznań
  3. Warszawa
  4. Polczyn-Zdrój
  5. Koszalin
  6. Szczecin

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A. - oferty archiwalne

  • Fizjoterapeuta

    • Połczyn-Zdrój
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Uzdrowisko Połczyn Grupa PGU S.A będące zespołem sanatoriów i szpitali uzdrowiskowych zlokalizowanych w pięciu obiektach: „Irena”, „Podhale”, „Borkowo”, „Gryf” i SPA „Zdrojowe Zacisze” usytuowanych na trenie Parku Zdrojowego w Połczynie Zdroju poszukuje kandydatów na stanowisko

      Fizjoterapeuta

      Zakres obowiązków

      Do zadań Pracownika na tym stanowisku będzie należało:

      obsługa urządzeń niezbędnych do przeprowadzania zabiegów (elektroterapii, magnetoterapii, laseroterapii, krioterapia miejscowa),

      wykonywanie różnego rodzaju masaży,

      nadzorowanie wykonywanych ćwiczeń oraz realizacja zabiegów rehabilitacyjnych, kondycyjnych i usprawniających,

      prowadzenie zajęć z kinezyterapii dla osób o upośledzonej sprawności ruchowej, koordynacji itp. dotyczy to przede wszystkim osób starszych i niepełnosprawnych,

      zapewnienie obsługi klientów korzystających z zabiegów i usług wprowadzonych do oferty.

      Wymagania

      wykształcenie wyższe lub średnie kierunkowe,

      Oferujemy

      stabilne zatrudnienie,

      formę współpracy – do uzgodnienia etat lub własna działalność gospodarcza

Pracodawcy w Połczynie-Zdroju