Trebord Sp. z o.o. Sp.k.

Czy to Twoja firma?

Trebord sp. z o.o. Sp.k. praca

Czempiń

W sercu Polski, w malowniczym Czempiniu, rodzą się meble, które przemawiają do wyobraźni i serc naszych klientów. Jesteśmy TREBORD, pasjonaci i rzemieślnicy, którzy z miłości do drewna i designu tworzą niepowtarzalne dzieła. Nasza historia jest zapisana w każdym słoju drewna, które z szacunkiem przekształcamy w stoły do jadalni, stoły kawowe i meble na indywidualne zamówienie.

Nasze produkty to synonim wysokiej jakości i unikatowości. W każdym meblu, który opuszcza nasz warsztat, kryje się opowieść o tradycji, precyzji i zamiłowaniu do rzemiosła. Jesteśmy dumni, że nasze stoły i meble zdobią wnętrza nie tylko w Polsce, ale również w domach i biurach w całej Europie, od Francji po Szwajcarię i Czechy.

Rynek meblarski zna nas jako markę o ugruntowanej pozycji, która nie boi się wyzwań i zawsze stawia na innowacyjność. Nasze ręcznie wykonane meble z litego drewna to odpowiedź na potrzeby tych, którzy szukają czegoś więcej niż standardowe rozwiązania. To nasza odpowiedź na pragnienie piękna i trwałości.

W TREBORD wierzymy, że każde wnętrze zasługuje na to, by być wyjątkowym. Dlatego nasze wzornictwo jest odważne, a każdy mebel ma swój ekskluzywny charakter. Jesteśmy przekonani, że prawdziwa jakość i oryginalność to wartości, które nigdy nie wyjdą z mody.

Zapraszamy do świata TREBORD, gdzie drewno spotyka się z pasją, a design z funkcjonalnością. Razem tworzymy meble, które nie tylko są częścią przestrzeni, ale stają się jej sercem.

Trebord Sp. z o.o. Sp.k. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Stolarz Czempiń
- w kategoriach zawodowych:
wytwórstwo / rzemiosło

Oferty pracy Trebord Sp. z o.o. Sp.k.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Trebord Sp. z o.o. Sp.k.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Trebord Sp. z o.o. Sp.k.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Trebord Sp. z o.o. Sp.k. - oferty archiwalne

  • Stolarz meblowy

    • Czempiń
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Jeśli jesteś ambitny, szukasz wyzwań, a w pracy cenisz sobie swobodę i przyjazną atmosferę, w takim razie to właśnie Ciebie szukamy!

      Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

      STOLARZ MEBLOWY

      Zakres obowiązków

      • obróbka, cięcie, frezowanie naturalnego drewna
      • realizowanie wytycznych zgodnie z dokumentacja produktową
      • produkcja oraz montaż elementów mebli

      Wymagania

      • min 2 letnie doświadczenie w pracy stolarza
      • umiejętność obsługi maszyn stolarskich
      • umiejętność czytania rysunku technicznego
      • zdolności manualne
      • rzetelność i precyzja

      Oferujemy

      • ciekawa praca w młodym, dynamicznym zespole oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych
      • praca na pełen etat, od poniedziałku do piątku w godzinach 7.00-15.00
      • ubezpieczenie grupowe na preferencyjnych warunkach
      • system premiowania

Pracodawcy w Czempiniu