Czy to Twoja firma?

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - KOŁO W GŁOGOWIE praca

Głogów
warsztaty terapii zajęciowej "ARKA", Grypowe Mieszkania Chronione, Ośrodek Wsparcia Rodzin, Centrum Dzwoni
POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - KOŁO W GŁOGOWIE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - KOŁO W GŁOGOWIE

Praca alert - powiadomienia

Praca POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - KOŁO W GŁOGOWIE

  • Fizjoterapeuta/rehabilitant

    POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - KOŁO W GŁOGOWIE
    • Głogów
    • umowa na zastępstwo
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Asystentka stomatologiczna

    Kalmed Bożena Kalmuk, Marek Kalmuk, Patrycja Kalmuk spółka jawna
    • Wrocław
    • umowa zlecenie
    Dodana

POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - KOŁO W GŁOGOWIE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POLSKIE STOWARZYSZENIE NA RZECZ OSÓB Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIĄ INTELEKTUALNĄ - KOŁO W GŁOGOWIE - oferty archiwalne

  • Kierowca

    • Głogów
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      przewóz osób niepełnosprawnych ( bus 9 ośób)

      Wymagania

      • Wykształcenie: gimnazjalne, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 600 PLN
      • Opis wynagrodzenia: praca w godzinach ( pomiędzy ) 6-16
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Głogowie