Czy to Twoja firma?

Carboline Polska sp. z o.o. praca

Pruszcz

Witajcie, jesteśmy Carboline Polska, waszym zaufanym producentem farb antykorozyjnych i rozwiązań ogniochronnych. Nasza siedziba znajduje się w malowniczej Wiślinie, skąd z pasją i zaangażowaniem dostarczamy produkty najwyższej jakości na polski i europejski rynek.

Jakość i innowacja to dla nas nie tylko słowa – to fundamenty, na których budujemy naszą markę. W naszym portfolio znajdziecie kołnierze ogniochronne, opaski, pasty i masy ogniochronne, przejścia pożarowe, a także farby antykorozyjne, które chronią konstrukcje stalowe przed niszczycielskim działaniem ognia i korozji. Jesteśmy dumni z tego, że nasze produkty są wynikiem intensywnych prac badawczo-rozwojowych, co pozwala nam na ciągłe doskonalenie naszych rozwiązań.

Rozumiemy, jak ważne jest bezpieczeństwo, dlatego nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i deklaracje, które są świadectwem ich niezawodności. Wspieramy naszych klientów na każdym etapie – od doradztwa techniczno-handlowego, przez opracowanie Indywidualnej Dokumentacji Technicznej, po pomoc w doborze technik zabezpieczeń. Naszym celem jest zapewnienie kompleksowej obsługi, która spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających partnerów.

Jesteśmy firmą, która słucha swoich klientów i odpowiada na ich potrzeby. Nasza międzynarodowa działalność pozwala nam na dostarczanie produktów w dowolne miejsce w Polsce i Europie, co świadczy o naszym zaangażowaniu i elastyczności. Wyróżnia nas nie tylko jakość naszych produktów, ale również jakość obsługi, którą kładziemy na pierwszym miejscu.

Zapraszamy do współpracy i dołączenia do grona zadowolonych klientów Carboline Polska, gdzie innowacja, jakość i bezpieczeństwo tworzą solidne fundamenty dla każdego projektu. Razem możemy osiągnąć więcej!

Carboline Polska Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika księgowość / ekonomia sprzedaż / zakupy produkcja / przemysł praca fizyczna

Oferty pracy Carboline Polska Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Carboline Polska Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Carboline Polska Sp. z o.o.

Siedziba główna

Carboline Polska Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
Carboline Polska Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Pruszcz Gdański
  3. Biskupice Radlowskie
  4. Częstochowa
  5. Gdańsk
  6. Warszawa
  7. Żukowo

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Carboline Polska Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji - produkcja zabezpieczeń ppoż.

    • Pruszcz Gdański
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Carboline Polska to głównie producent wyrobów ogniochronnych. Wieloletnie doświadczenie związane z badaniami wyrobów ogniochronnych oraz świetna znajomość branży, pozwala nam na wskazywanie najkorzystniejszych rozwiązań technicznych oraz optymalizację kosztów zabezpieczenia całego obiektu.

      Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko: PRACOWNIK PRODUKCJI / Pracownik fizyczny /

      Miejsce pracy: Wiślina
      7 km od Centrum Pruszcza Gdańskiego
      14 km od Centrum Gdańska

      Zakres obowiązków

      Do głównych zadań kandydata będzie należeć bieżącą obsługą maszyn produkcyjnych, wytłaczarek oraz mieszalników.

      Wymagania

      Od kandydatów oczekujemy rzetelności, dobrej organizacji pracy oraz zaangażowania.
      Uprawnienia na wózki widłowe będą dodatkowym atutem!

      Oferujemy

      *stabilną pracę

      *atrakcyjne warunki zatrudnienia

      *praca od poniedziałku do piątku od 8-16

      *możliwość wypracowania nadgodzin, elastyczne godziny pracy

      *możliwość zdobycia doświadczenia w firmie produkcyjnej