Czy to Twoja firma?

Energa-Operator SA praca

Gdańsk
Energa-Operator SA najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Elektromonter Gdańsk
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy Energa-Operator SA

Praca alert - powiadomienia

Praca Energa-Operator SA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca Energa-Operator SA - oferty archiwalne

  • Elektromonter technicznej obsługi odbiorców

    Energa-Operator SA
    • Iława
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 3 200 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      - Obsługa układów pomiarowych ( prace eksploatacyjne w terenie, parametryzacja).
      - Obsługa źródeł wytwórczych-prosumenci.
      - Kontrole układów pomiarowych, w tym pod kątem nielegalnego poboru energii elektrycznej.
      Prowadzenie pojazdów samochodowych ( służbowych) w ramach posiadanych uprawnień.

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, elektryczne
      • Uprawnienia: świadectwo kwalifikacyjne E , Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: Nasze wymagania: - Wykształcenie średnie techniczne o profilu elektroenergetycznym ,elektrycznym, energetycznym lub pokrewnym. - Prawo jazdy kategorii B. - Świadectwo kwalifikacyjne E b.o.n. - Umiejętność obsługi komputera. Miejsce pracy: Iława i okolice.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 200 PLN
      • Opis wynagrodzenia: + dodatek regulaminowy To oferujemy: - Pracę w firmie posiadającej ugruntowaną pozycję w swojej bran
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdańsku