Czy to Twoja firma?

Przedszkole Samorzadowe Wyspa Marzeń w Kunicach praca

Kunice
Przedszkole Samorzadowe Wyspa Marzeń w Kunicach najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia praca fizyczna medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy Przedszkole Samorzadowe Wyspa Marzeń w Kunicach

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedszkole Samorzadowe Wyspa Marzeń w Kunicach

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedszkole Samorzadowe Wyspa Marzeń w Kunicach poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedszkole Samorzadowe Wyspa Marzeń w Kunicach - oferty archiwalne

  • Konserwator

    Przedszkole Samorzadowe Wyspa Marzeń w Kunicach
    • Kunice
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      kontrola sprawności i naprawa urządzeń i sprzętu przedszkolnego,okresowe konserwowanie (malowanie) elementów metalowych (ogrodzenie, drzwi) i drewnianych – drzwi, ławki itp.,konserwowanie i naprawa zamków,wykonywanie prac remontowo – budowlanych, nie wymagających specjalistycznego przygotowania i sprzętu, zleconych przez dyrektora przedszkola,naprawa urządzeń sanitarno – kanalizacyjnych i sanitarnych w razie potrzeby,
      zgłaszanie i usuwanie w miarę uprawnień wszelkich usterek w sprzęcie i urządzeniach,koszenie trawników przedszkolnych,drobne naprawy w budynku , instalacji odgromowej i rynien.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: książeczka sanitarno epidemiologiczna, doświadczenie w zawodzie, umiejętność pracy w zespole

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 531,54 PLN
      • Opis wynagrodzenia: [Godzina zakończenia pracy] : 11:00 [Praca na okres próbny] : 01.10.2021r.- 31.12.2021r.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Kunicach