Czy to Twoja firma?

BUD-AN sp. z o.o. praca

Tuliszków

Jesteśmy Bud-An, Twoim zaufanym partnerem w świecie usług budowlanych. Nasza historia sięga 2008 roku, kiedy to z pasją i zaangażowaniem rozpoczęliśmy naszą działalność. Przez lata zdobyliśmy cenne doświadczenie, które pozwoliło nam zrealizować ponad 250 inwestycji, stając się solidnym graczem na rynku.

Specjalizujemy się w szerokim spektrum usług, od remontów, poprzez malowanie pomieszczeń, rozbiórki, aż po budowę obiektów przemysłowych i projektowanie. Jesteśmy dumni z naszego potencjału kadrowo-sprzętowego, który pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających zadań. Nasze usługi są kompleksowe - zaczynamy od projektu, a kończymy na wykonawstwie, dbając o każdy detal.

Rozumiemy, jak ważna jest innowacja i jakość w branży budowlanej. Dlatego nieustannie inwestujemy w nowe technologie i rozwijamy nasze „know-how”. Kontrola jakości to dla nas nie pusty slogan – towarzyszy nam na każdym etapie pracy, od projektowania do zakończenia robót.

Nasza różnorodność zrealizowanych inwestycji to nasza wizytówka. Od budowy chodników, przez wykonanie mostów i wiaduktów, po dzierżawę urządzeń budowlanych – jesteśmy gotowi sprostać Twoim oczekiwaniom. Nasz potencjał pozwala nam także na skuteczną realizację inwestycji z przetargów publicznych, co świadczy o naszej konkurencyjności i solidności.

W BUD-AN wiemy, że każdy projekt jest wyjątkowy i wymaga indywidualnego podejścia. Nasz zespół to grupa specjalistów, którzy z empatią i zaangażowaniem podchodzą do każdego zadania. Jesteśmy tu, aby wspierać Cię w realizacji Twoich planów budowlanych, oferując nie tylko usługi, ale i doradztwo na najwyższym poziomie.

Zapraszamy do współpracy z BUD-AN – razem zbudujemy coś trwałego.

BUD-AN Sp. Z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy BUD-AN Sp. Z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BUD-AN Sp. Z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BUD-AN Sp. Z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 9 miesiącach

Profil firmy:
BUD-AN Sp. Z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Poznań
  2. Bielsko-Biała
  3. Warszawa
  4. Konin
  5. Wrocław
  6. Katowice
  7. Kraków

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca BUD-AN Sp. Z o.o. - oferty archiwalne

  • Pomocniczy robotnik budowlany

    • Tuliszków
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma BUD-AN Sp. z o.o poszukuje pracowników fizycznych do wykonywania pracy przy insatalcjach wodno-kanalizacyjnych.
      Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie, premię uznaniową, umowę o pracę.

      Zakres obowiązków

      • Pomoc w wykopach. Przy układaniu krawężników, rur.

      Wymagania

      • Doświadczenie przy pracach budowlanych minimalne.
      • Chęć do pracy, zaangażowanie.

      Oferujemy

      • umowę o pracę na cały etat,
      • atrakcyjne wynagrodzenie,
      • premię uznaniową,
      • pakiet ubezpieczenia dodatkowego

Pracodawcy w Tuliszkowie