Czy to Twoja firma?

FIVE CONSULTING LESZEK BLOK praca

Gdynia
FIVE CONSULTING LESZEK BLOK najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
obsługa klienta / call center sprzedaż / zakupy

Oferty pracy FIVE CONSULTING LESZEK BLOK

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIVE CONSULTING LESZEK BLOK

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FIVE CONSULTING LESZEK BLOK poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FIVE CONSULTING LESZEK BLOK - oferty archiwalne

  • Kasjer/sprzedawca

    FIVE CONSULTING LESZEK BLOK
    • Gdynia
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta, obsługa dostaw, przygotowanie żywności typu fast food, wypiek pieczywa, utrzymywanie standardów sieci

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Gdyni