Czy to Twoja firma?

Figer Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością praca

Poznań
Figer Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
produkcja / przemysł administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna serwis / montaż magazyn

Oferty pracy Figer Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Figer Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Figer Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Figer Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością - oferty archiwalne

  • Pracownik produkcji

    Figer Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
    • Gostyń
    • umowa o pracę
    • Zakres obowiązków

      Wykonywanie zleceń na terenie całej Polski polegających na przetwórstwie mięsa drobiu

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
      • Uprawnienia: aktualna książeczka Sanepid, Zdolności manualne
      • Inne wymagania: Sprawność fizyczna. Mile widziane doświadczenie zawodowe w zakresie przetwórstwa mięsnego.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22,8 PLN
  • Koordynator projektu

    • Wrocław

      Koordynacja prac zespołu; zakwaterowanie pracowników produkcyjnych; monitoring projektu.
      Godziny pracy 8:00 - 16:00
      umowa zlecenie: 11.10.2021-11.10.2024
      Ilość godzin w miesiącu około 160
      kontakt z pracodawcą: t.arlukiewicz@figer.pl lub 574-783-636

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, staż pracy 3 m-ce, prawo jazdy kat. B, jęz. rosyjski B2, język ukraiński B2

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: do 18,3 PLN
  • Robotnik magazynowy

    • 2 928 zł / mies.
    • Osła

      Prace polegające na pracach magazynowych.

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe, brak
      • Inne wymagania: Wykształcenie podstawowe, znajomość języka ukraińskiego - poziom średniozaawansowany oraz języka rosyjskiego - poziom zaawansowany.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 928 PLN
      • Opis wynagrodzenia: Wynagrodzenie od 2928 zł brutto.

Pracodawcy w Poznaniu