Czy to Twoja firma?

NOVA OMEGA Sp. z o.o. Sp.k praca

Mielec
NOVA OMEGA Sp. z o.o. Sp.k najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Murarz Mielec
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja

Oferty pracy NOVA OMEGA Sp. z o.o. Sp.k

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca NOVA OMEGA Sp. z o.o. Sp.k

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca NOVA OMEGA Sp. z o.o. Sp.k - oferty archiwalne

  • Murarz-tynkarz

    NOVA OMEGA Sp. z o.o. Sp.k
    • Mielec
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Rzetelne wykonywanie powierzonych obowiązków pracowniczych, utrzymywanie porządku w miejscu pracy oraz przestrzeganie przepisów BHP.
      stabilne zatrudnienie umowę o pracę, możliwość rozwijania umiejętności, odzież ochronną posiłki regeneracyjne

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Sumienność, pracowitość, chęć do podejmowania nowych wyzwań oraz doświadczenie na danym stanowisku wykonywanie prac remontowo - budowlanych, robót ciesielskich, montażowych, rozbiórkowych, murarsko-tynkarskich.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 22 PLN
      • Opis wynagrodzenia: 22 zł/godz.
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Mielcu