Czy to Twoja firma?

SZPITAL MRĄGOWSKI IM. MICHAŁA KAJKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Mrągowo
SZPITAL MRĄGOWSKI IM. MICHAŁA KAJKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia administracja biurowa / praca biurowa medycyna / farmacja / zdrowie

Oferty pracy SZPITAL MRĄGOWSKI IM. MICHAŁA KAJKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca SZPITAL MRĄGOWSKI IM. MICHAŁA KAJKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Fizjoterapeuta

    SZPITAL MRĄGOWSKI IM. MICHAŁA KAJKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Mrągowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Wygasa

SZPITAL MRĄGOWSKI IM. MICHAŁA KAJKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca SZPITAL MRĄGOWSKI IM. MICHAŁA KAJKI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Sprzątaczka

    • Mrągowo
    • Zakres obowiązków

      -mycie i dezynfekcja oddziału i sprzętu według ustalonych planów higieny i harmonogramów,
      -sprzątanie pomieszczeń administracyjno-leczniczych
      - segregacja odpadów medycznych i gospodarczych wg obowiązujących procedur,
      -wykonywanie czynności pomocniczych na zlecenie personelu medycznego.

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Inne wymagania: Dokładność, odpowiedzialność, dyspozycyjność

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 18,3 PLN

Pracodawcy w Mrągowie