Czy to Twoja firma?

ENERGOBALTIC sp. z o.o. praca

Władysławowo

Jesteśmy Energobaltic, sercem innowacyjnej energetyki w Polsce. Nasza historia zaczęła się w 1997 roku, kiedy to pierwsze koncepcje budowy elektrociepłowni w Władysławowie zrodziły się w naszych umysłach. Zaledwie cztery lata później, w 2001 roku, przekształciliśmy te marzenia w rzeczywistość, a już we wrześniu 2002 roku z dumą rozpoczęliśmy działalność.

Jako Energobaltic, nie tylko dostarczamy energię – tworzymy ją w sposób, który szanuje naszą planetę. Specjalizujemy się w produkcji i sprzedaży LPG, kondensatu gazu naturalnego oraz energii elektrycznej i cieplnej. Nasze produkty są wynikiem przetwarzania gazu towarzyszącego wydobyciu ropy naftowej z morskiego złoża B3, co stanowi unikalne rozwiązanie w skali kraju i Europy.

Nasze usługi obejmują wytwarzanie ciepła, energii elektrycznej, paliw ciekłych, a także przesyłanie i dystrybucję energii cieplnej. Dzięki zagospodarowaniu gazu z morskich złóż oraz gazu odpadowego, przyczyniamy się do efektywniejszego wykorzystania zasobów naturalnych i ochrony środowiska.

Nasza pozycja na rynku jest wyjątkowa – jesteśmy jedynym takim zakładem w Polsce i Europie. To nasze zaangażowanie w innowacje i jakość sprawia, że nasza energia jest nie tylko niezawodna, ale i przyjazna dla środowiska. Jesteśmy dumni z tego, że nasza działalność przyczynia się do redukcji zużycia węgla i ma pozytywny wpływ na naszą planetę.

Jako część Grupy Kapitałowej LOTOS Petrobaltic, należącej do Grupy ORLEN, cieszymy się stabilnością finansową i silnym zapleczem, które umożliwia nam dalszy rozwój i inwestycje w przyszłość. Nasza unikalność i innowacyjne podejście do wykorzystania gazu ziemnego to nasza przewaga konkurencyjna, która pozwala nam wyznaczać nowe kierunki w branży energetycznej.

W ENERGOBALTIC wierzymy, że przyszłość należy do tych, którzy dbają o zasoby naturalne i środowisko. Dlatego codziennie pracujemy nad tym, aby nasza energia była czysta, efektywna i dostępna dla wszystkich. Zapraszamy Cię do poznania naszej historii i dołączenia do grona tych, którzy razem z nami kształtują przyszłość energetyki.

ENERGOBALTIC SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika praca fizyczna it (informatyka) administracja biurowa / praca biurowa bhp / ochrona środowiska

Oferty pracy ENERGOBALTIC SP. Z O.O.

Praca alert - powiadomienia

Praca ENERGOBALTIC SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa ENERGOBALTIC SP. Z O.O.

Siedziba główna

ENERGOBALTIC SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
ENERGOBALTIC SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Warszawa
  2. Gdańsk
  3. Władysławowo
  4. Gdynia
  5. Poznań
  6. Reda
  7. Wrocław
  8. Wejherowo
  9. Katowice
  10. Elbląg

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca ENERGOBALTIC SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Automatyk

    • Władysławowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - prowadzenie projektów nowych uruchomień maszyn, urządzeń oraz ich modernizacja i usprawnianie
      - tworzenie i wdrażanie rozwiązań usprawniających procesy produkcyjne
      - przygotowywanie i aktualizacja dokumentacji technicznej
      - obsługa, naprawa i konserwacja urządzeń AKPiA (zawory, siłowniki, przetworniki itp.)
      - kontakt z dostawcami w zakresie uzupełniania/wymiany urządzeń i części zamiennych
      - prowadzenie prac prewencyjnych w zakresie automatyki
      - współpraca z serwisami zewnętrznymi w ramach napraw i modernizacji

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
      • Uprawnienia: Programowanie sterowników PLC
      • Inne wymagania: [Inne] : SEP-mile widziane; umiejętność programowania i obsługi systemów sterowania zawierające: PLC, HMI, falowniki, czujniki, pneumatykę znajomość zagadnień z zakresu sieci komunikacyjnych (konfiguracja serwerów, routerów itp.); znajomość specyfiki maszyn i urządzeń przemysłowych, rysunków technicznych instalacji

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Władysławowie