Czy to Twoja firma?

KOSTRZYCKI WALDEMAR FIRMA MIRWAL praca

Komorniki
KOSTRZYCKI WALDEMAR FIRMA MIRWAL najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy KOSTRZYCKI WALDEMAR FIRMA MIRWAL

Praca alert - powiadomienia

Praca KOSTRZYCKI WALDEMAR FIRMA MIRWAL

  • Księgowy

    KOSTRZYCKI WALDEMAR FIRMA MIRWAL
    • Komorniki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

KOSTRZYCKI WALDEMAR FIRMA MIRWAL poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca KOSTRZYCKI WALDEMAR FIRMA MIRWAL - oferty archiwalne

  • Logistyk-spedytor

    • Komorniki
    • Zakres obowiązków

      kontakt z klientem, organizacja pracy kierowców, fakturowanie wykonanych usług transportowych, rozliczanie delegacji krajowych i zagranicznych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, brak
      • Uprawnienia: obsługa programów do ofert,faktur(mile widziany Subiekt),znajomość pakietu MS Office(WORD,EXCEL,POwer Point), bardzo dobraorganizacj pracy wlasnej,umiejetność samodzielnego planowania pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Komornikach