Czy to Twoja firma?

BOWIL BIOTECH SPÓŁKA Z O.O. praca

Władysławowo

W sercu malowniczego Władysławowa, gdzie nauka splata się z pasją do innowacji, rozwinęła się nasza firma – Bowil Biotech. Jesteśmy pionierami w dziedzinie biotechnologii, a nasza specjalność to produkcja leków i wyrobów farmaceutycznych, które wyznaczają nowe standardy w medycynie.

Nasza historia to opowieść o współpracy z wybitnymi umysłami, takimi jak Gdański Uniwersytet Medyczny, gdzie nasze wspólne wysiłki zaowocowały przełomami w dziedzinie medycznych zastosowań biocelulozy. Jesteśmy dumni, że jako pierwsza fabryka biocelulozy zbudowaliśmy naszą działalność zgodnie z rygorystycznymi normami GMP farmaceutycznymi, co świadczy o naszym nieustannym dążeniu do doskonałości.

W naszym zespole, liczącym od 11 do 50 specjalistów, każdy dzień to nowe wyzwania i możliwości. Tworzymy unikatową technologię produkcji bakteryjnej celulozy, która znajduje zastosowanie w produkcji urządzeń medycznych klasy IIb i III. Nasze produkty, w tym opatrunki z linii CelMat®, to rewolucja w dziedzinie opieki zdrowotnej, oferując hypoalergiczne rozwiązania, które spełniają najwyższe światowe standardy jakości i bezpieczeństwa.

Jako Bowil Biotech, jesteśmy dumni, że nasze innowacje są doceniane na całym świecie, zarówno przez pacjentów, jak i specjalistów medycznych. Nasze materiały wykazują wyjątkowe właściwości, które sprawiają, że są idealne do tworzenia innowacyjnych implantów medycznych.

Nasze zaangażowanie w jakość i bezpieczeństwo jest niezachwiane. Każdy produkt, który opuszcza nasze laboratoria, jest świadectwem naszej misji, by przekraczać granice możliwości i dostarczać rozwiązania, które poprawiają jakość życia.

W Bowil Biotech wierzymy, że zaufanie, które budujemy z naszymi partnerami i klientami, jest fundamentem naszego sukcesu. Zapraszamy do poznania naszych innowacji i dołączenia do grona tych, którzy już teraz korzystają z przyszłości medycyny, którą wspólnie tworzymy.

BOWIL BIOTECH SPÓŁKA Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna zarządzanie / dyrekcja badania i rozwój administracja biurowa / praca biurowa produkcja / przemysł

Oferty pracy BOWIL BIOTECH SPÓŁKA Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca BOWIL BIOTECH SPÓŁKA Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa BOWIL BIOTECH SPÓŁKA Z O.O.

Siedziba główna

BOWIL BIOTECH SPÓŁKA Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
BOWIL BIOTECH SPÓŁKA Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Gdańsk
  2. Władysławowo
  3. Warszawa
  4. Toruń
  5. Słupsk
  6. Wrocław
  7. Poznań
  8. Gdynia
  9. Wejherowo
  10. Lubraniec

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca BOWIL BIOTECH SPÓŁKA Z O.O. - oferty archiwalne

  • Junior project manager

    • Władysławowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Prowadzenie roboczych spotkań projektowych
      - Współtworzenie planu oraz harmonogramu projektu
      - Planowanie zasobów potrzebnych do realizacji projektu
      - Monitorowanie zadań, budżetu i wydatków w projekcie
      - Wykonywanie tłumaczeń procedur tworzonych lub aktualizowanych w ramach prowadzonego projektu
      - Sporządzanie sprawozdań oraz raportów z prowadzonych zadań
      - Opracowywanie podsumowań z przeprowadzonych spotkań oraz telekonferencji
      - Kontakty z kontrahentami, klientami
      - Kontakty z instytucjami wdrażającymi i finansującymi dot. projektów unijnych
      - Prowadzenie negocjacji we wszystkich sprawach mających wpływ na wynik projektu
      - Wszystkie powierzone zadania będą prowadzone również w języku angielskim

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), brak
      • Uprawnienia: Znajomość języka angielskiego, Zarządzanie projektami
      • Inne wymagania: [Umiejętność 2] : Chęci do zdobywania wiedzy, sumienność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki, wysoka kultura osobista, umiejętność pracy w zespole, kreatywność [Umiejętność 1] : Dobra obsługa komputera (pakiet OFFICE) oraz urządzeń biurowych, dobra organizacja czasu pracy [Inne] : Wymagana umiejętność prowadzenia konwersacji w języku angielskim.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 500 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Władysławowie