Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI I HANDLU RESTOL sp. z o.o. praca

Bratkowice

Od ponad trzech dekad jesteśmy dumnym przedstawicielem polskiego rzemiosła i nowoczesnej produkcji meblowej. Nasza historia zaczęła się w 1988 roku w malowniczym Podkarpaciu, gdzie z połączenia trzech zakładów rzemieślniczych narodziło się przedsiębiorstwo, które dziś znacie jako Restol. Od tamtej pory nieustannie się rozwijamy, tworząc nowe hale produkcyjne i inwestując w zaawansowany park maszynowy, aby sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Jako znaczący producent w branży meblarskiej, z dumą prezentujemy nasze meble oraz fronty meblowe, które powstają w sercu naszej firmy - w Bratkowicach. Nasza załoga, licząca ponad 100 osób, to zespół wykwalifikowanych specjalistów, którzy z pasją i zaangażowaniem dbają o każdy detal. To dzięki ich kompetencjom i sprawdzonym technologiom nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością, trafiając do klientów w całej Polsce i poza jej granicami.

W Restolu rozumiemy, jak ważna jest harmonia między człowiekiem a środowiskiem, dlatego w naszej działalności zawsze uwzględniamy problem ochrony środowiska. Jesteśmy świadomi naszej odpowiedzialności i staramy się, aby nasze produkty były nie tylko estetyczne i funkcjonalne, ale również przyjazne dla natury.

Nasze podejście do biznesu opiera się na solidnych fundamentach finansowych. W 2022 roku odnotowaliśmy wzrost przychodów netto ze sprzedaży o 30,94%, co potwierdza stabilność i dynamiczny rozwój naszej firmy. Dbamy o to, by nasza oferta była zawsze atrakcyjna i konkurencyjna, a obsługa klienta - na najwyższym poziomie.

W Restolu każdy mebel ma swoją historię, którą tworzymy z myślą o Tobie. Zapraszamy do świata, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a zadowolenie klienta jest naszym największym sukcesem. Razem z nami urządzaj przestrzeń swoich marzeń.

PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI I HANDLU RESTOL SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI I HANDLU RESTOL SP. Z O.O.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI I HANDLU RESTOL SP. Z O.O.

Mapa PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI I HANDLU RESTOL SP. Z O.O.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI I HANDLU RESTOL SP. Z O.O.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Bielsko-Biała
  3. Kolbuszowa
  4. Wrocław

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCJI I HANDLU RESTOL SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Pracownicy przy produkcji mebli

    • Bratkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      produkcja mebli, prace pomocnicze, praca lekka

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
      • Inne wymagania: Może być osoba do przyuczenia. Chęci do pracy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Magazynier

      do uzgodnienia

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 300 PLN
  • Operator maszyn/ stolarz meblowy

      do uzdgodnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe, techniczne

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN

Pracodawcy w Bratkowicach