Czy to Twoja firma?

JK sp. z o.o. praca

Trzebownisko

W sercu malowniczego podkarpackiego krajobrazu, w miejscowości Trzebownisko, rozwinęła się nasza pasja i zaangażowanie w rzemiosło, które z dumą pielęgnujemy od wielu lat. Jesteśmy JK Sp. z o.o., mistrzowie w produkcji mięsa, wędlin i drobiu, którzy każdego dnia dostarczają na stoły naszych klientów produkty najwyższej jakości.

Nasza historia to opowieść o tradycji, doświadczeniu i zaangażowaniu, które przekładają się na niezachwianą pozycję na rynku. Zbudowaliśmy solidne fundamenty, które pozwalają nam z ufnością patrzeć w przyszłość i nieustannie rozwijać nasze umiejętności oraz ofertę.

W JK Sp. z o.o. wiemy, że zaufanie klientów to podstawa, dlatego każdego dnia nasi pracownicy wkładają całe swoje serce w to, co robią, gwarantując wysoki poziom obsługi i kompetencje, które są niezbędne do realizacji nawet najbardziej wymagających zleceń. Nasze produkty to wynik połączenia tradycyjnych metod produkcji z nowoczesnym podejściem do jakości i smaku.

Chociaż nie możemy się pochwalić międzynarodową obecnością czy szeregiem certyfikatów, to nasza lokalna działalność jest dla nas źródłem dumy i motywacji do dalszego rozwoju. Jesteśmy firmą, która zna swoje korzenie i ceni sobie bliskie relacje z klientami oraz dostawcami.

Zarządzana przez Joannę Marię Janik, JK Sp. z o.o. stoi na solidnym fundamencie kapitałowym, co zapewnia stabilność finansową i pozwala nam skupić się na tym, co najważniejsze – dostarczaniu produktów, które zadowolą nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Jesteśmy tutaj, aby służyć naszym klientom, dbając o to, by każdy kawałek mięsa, każda kiełbasa i każdy produkt drobiowy był świadectwem naszej pasji do doskonałości. Zapraszamy do poznania naszych produktów i dołączenia do grona tych, którzy cenią sobie smak, jakość i rzetelność.

JK Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka sprzedaż / zakupy administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport zarządzanie / dyrekcja

Oferty pracy JK Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca JK Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa JK Sp. z o.o.

Siedziba główna

JK Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 12 miesiącach

Profil firmy:
JK Sp. z o.o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Rzeszów
  2. Warszawa
  3. Bielsko-Biała
  4. Dębica
  5. Kraków
  6. Nowy Sącz

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca JK Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Pracownik biurowy

    • Trzebownisko
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      organizowanie pracy w biurze , rozwiązywanie zagadnień administracyjnych

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie zawodowe 4-letnie, ekonomiczne
      • Uprawnienia: PRAWO JAZDY KAT. B
      • Inne wymagania: Wymagane doświadczenie, dyspozycyjność, biegła znajomość obsługi komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Ciastkarz

      wypiek ciast i ciastek

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      • Uprawnienia: KSIĄŻECZKA ZDROWIA DO CELÓW SANITARNO-EPIDEMIOLOGICZNYCH
      • Inne wymagania: Doświadczenie w zawodzie i znajomośc zagadnień gastronomicznych, utrzymanie czystości i porządku na swoim miejscu pracy, książeczka do celów sanitarno- epidemiologicznych,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową
  • Kierownik sklepu- sprzedawca

    • 4 000 zł / mies.

      do uzgodnienia

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
      • Inne wymagania: wykształcenie średnie, doswiadczenie minimum 5 lat w handlu, umiejetność organizacji pracy , dyspozycyjność MIEJSCE WYKONYWANIA PRACY JK TRZEBOWNISKO

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 4 000 PLN

Pracodawcy w Trzebownisku