Czy to Twoja firma?

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Mońkach Spółka z o.o. praca

Mońki
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Mońkach Spółka z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
księgowość / ekonomia serwis / montaż logistyka / spedycja / transport energetyka / energia odnawialna

Oferty pracy Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Mońkach Spółka z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Mońkach Spółka z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Mońkach Spółka z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Mońkach Spółka z o.o. - oferty archiwalne

  • Monter urządzeń i instalacji cieplnych

    Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej w Mońkach Spółka z o.o.
    • Mońki
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - prace remontowe i eksploatacyjne sieci ciepłowniczej,
      - usuwanie zakłóceń i awarii urządzeń ciepłowniczych,
      - obsługa i prowadzenie dokumetacji techniczno - ruchowej urządzeń ciepłowniczych,
      - regulacja węzłów i instalacji c. o.,
      - obsługa ładowarki teleskopowej

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, techniczne
      • Uprawnienia: Eksploatacja kotłów parowych oraz wodnych na paliwa stałe, płynne i gazowe, o mocy powyżej 50 kW, wraz z urządzeniami pomocniczymi, prawo jazdy kat. B, obsługa ładowarki teleskopowej
      • Inne wymagania: - znajomość zasad eksploatacjisieci i urządzeń ciepłowniczych, - świadectwo kwalifikacyjne E Grupa 2, - świadectwo kwalifikacyjne E do 1 kV

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką godzinową

Pracodawcy w Mońkach