Czy to Twoja firma?

Ośrodek Hodowli Zarodowej Głogówek sp. z o.o. praca

Głogówek

W sercu malowniczego Głogówka, gdzie tradycja łączy się z nowoczesnością, znajduje się nasz Ośrodek Hodowli Zarodowej "Głogówek". Od ponad sześciu dekad, bo od 1953 roku, jesteśmy dumni z roli, jaką pełnimy w rolnictwie Polski, będąc największym centrum hodowli bydła holsztyńsko-fryzyjskiego odmiany czerwono-białej w kraju. Nasza historia, pełna zaangażowania i ciągłego rozwoju, znalazła swój nowy rozdział po restrukturyzacji w 1995 roku, kiedy to jeszcze mocniej zaznaczyliśmy naszą obecność na rynku hodowlanym.

Z pasją i dedykacją dbamy o nasze stado liczące 730 krów, które jest sercem naszej działalności. Nie ograniczamy się jednak tylko do bydła - nasza oferta obejmuje także hodowlę trzody chlewnej oraz produkcję mleka, co czyni nas wszechstronnym partnerem w branży agro.

Jesteśmy dumni z wysokiego poziomu hodowli, który osiągamy dzięki wykorzystaniu najnowszych biotechnik rozrodu, takich jak transfer embrionów (ET) czy oocytów (OPU/IVF), a także genomiki w selekcji bydła mlecznego. Nasze praktyki hodowlane są nie tylko zaawansowane technologicznie, ale i odpowiedzialne, zawsze z poszanowaniem natury i dobrostanu zwierząt.

Jakość naszej pracy została potwierdzona w 2008 roku, kiedy to otrzymaliśmy certyfikat Zdrowia Polskiego Związku Hodowców i Producentów Trzody Chlewnej "POLSUS". To dla nas nie tylko wyróżnienie, ale i potwierdzenie, że idziemy we właściwym kierunku.

Nasza konkurencyjność wynika z nieustannego dążenia do doskonałości. Udział naszych zwierząt w wystawach krajowych i lokalnych przynosi nam liczne czempionaty i wyróżnienia, które są świadectwem naszej ciężkiej pracy i zaangażowania w rozwój hodowli.

Jesteśmy firmą, która z dumą wpisuje się w strategię narodową, będąc uznawaną przez Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi za spółkę o szczególnym znaczeniu dla gospodarki. To zobowiązuje nas do ciągłego doskonalenia i bycia wzorem w branży.

W Ośrodku Hodowli Zarodowej "Głogówek" łączymy tradycję z innowacją, dbając o to, by nasze działania były zawsze na najwyższym poziomie. Zapraszamy do poznania naszej historii, wartości i osiągnięć, które razem tworzą opowieść o pasji i zaangażowaniu w rozwój polskiego rolnictwa.

Ośrodek Hodowli Zarodowej "Głogówek" Sp. z o. o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Hodowca Głogówek
- w kategoriach zawodowych:
rolnictwo / hodowla

Oferty pracy Ośrodek Hodowli Zarodowej "Głogówek" Sp. z o. o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Ośrodek Hodowli Zarodowej "Głogówek" Sp. z o. o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Ośrodek Hodowli Zarodowej "Głogówek" Sp. z o. o.

Siedziba główna

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 8 miesiącach

Profil firmy:
Ośrodek Hodowli Zarodowej "Głogówek" Sp. z o. o.
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Katowice
  2. Głogówek
  3. Warszawa
  4. Gliwice
  5. Kraków
  6. Krapkowice
  7. Lublin
  8. Bielsko-Biała
  9. Wrocław
  10. Baborów

Data aktualizacji: 01.04.2024

Praca Ośrodek Hodowli Zarodowej "Głogówek" Sp. z o. o. - oferty archiwalne

  • Zootechnik na fermie bydła

    • Głogówek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Szukamy osób zaangażowanych, rzetelnych, samodzielnych i efektywnych w działaniu,

      umiejących samodzielnie rozwiązywać problemy oraz pracować w zespole.

      Więcej informacji pod numerem telefonu 728 423 759

      Zakres obowiązków

      - przygotowanie do akceptacji planu hodowli bydła

      - organizowanie pracy podległym pracownikom na fermie bydła

      - opracowanie rocznych planów potrzeb paszowych

      - współpraca ze służbą weterynaryjną

      - prowadzenie dokumentacji hodowlanej, produkcyjnej

      - rozliczanie podległych pracowników z wykonanej pracy oraz sporządzenie dokumentacji źródłowej do sporządzenia list płac

      Wymagania

      - wykształcenie wyższe- zootechniczne lub technik weterynaryjny

      - doświadczenie w pracach na gospodarstwie rolnym

      - prawo jazdy kat. B

      Oferujemy

      - praca w zgranym i przyjaznym zespole

      - atrakcyjne wynagrodzenie,

      - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

      - coroczną premię żniwną

      - bony/premie świąteczne

      - możliwość zamieszkania w miejscu pracy

Pracodawcy w Głogówku