Czy to Twoja firma?

ASISTWORK sp. z o.o. opinie i informacje

Wrocław
Asistwork to agencja pracy tymczasowej, która od ponad 25 lat tworzy wartość na rynku zatrudnienia we Wrocławiu. Nasza działalność koncentruje się na kompleksowej rekrutacji i selekcji pracowników, obsłudze kadrowo-płacowej oraz oferowaniu możliwości przejęcia pracowników tymczasowych przez pracodawców użytkowników po określonym czasie. Z pełnym zaangażowaniem podchodzimy do potrzeb naszych klientów, dostarczając doradztwo i indywidualne podejście do każdej współpracy.

W Asistwork zatrudnienie znalazło już wielu pracowników, co jest świadectwem naszego doświadczenia i specjalistycznej wiedzy w zakresie rynku pracy, zasobów ludzkich oraz procesów rekrutacyjnych. Nasz zespół specjalistów gwarantuje wszechstronność i kontrolę jakości pracy tymczasowej, a także wspiera przedsiębiorstwa w efektywnym zarządzaniu dokumentacją pracowniczą.

Jesteśmy dumni z naszej pozycji na rynku, która jest wynikiem wieloletniej obecności w branży i skuteczności naszych usług. Asistwork to nie tylko agencja pracy, to zespół, którego misją jest tworzenie solidnych podstaw dla rozwoju kariery wielu osób i wspieranie przedsiębiorstw w budowaniu kompetentnych zespołów. Zapraszamy do współpracy.

Ocena rekrutacji przez kandydatów (1)

Na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały przez Aplikuj.pl.

Brak oceny

Średnia ocena komunikacji w trakcie rekrutacji.

Brak oceny

Średnia ogólna ocena procesu rekrutacji wśród osób, które odbyły rozmowę rekrutacyjną.

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Pracownik produkcji

Nie skontaktowali się ze mną.

Dodano: 1 miesiąc temu

Opinie pracowników o firmie ASISTWORK sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem ASISTWORK sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie ASISTWORK sp. z o.o. (2)

2.1

Na podstawie 18 ocen z Google.

Martyna Thielmann

Martyna Thielmann

Ogólnie pracowałam przez tą agencję dosyć krótko wynagrodzenie było na czas i się zgadzało jak udało się skontaktować z Paniami z agencji to były naprawdę miłe ;) Jedynie odradzam miejsce pracy jakim jest produkcja świeczek MB Distribution miejsce to jest nastawione na to, że przyjdzie nowy pracownik i już w pierwszych dniach będzie robił za 3. Pracuje się przy stole wielkości 3 latka i dziwią się, że nie możesz wyrobić z bólem pleców. Kierownik w 1 dniu pracy bardzo podkreśla jak bardzo tu rodzinnie. Jak dla niego rodzina to brak wsparcia, chamstwo i fałszywość no to współczuję. Kierownik taki hop siup, a gdy jest coś nie tak to wysługuję się pracownikiem bo sam nie powie Ci tego w twarz, a gdy jest jakiś problem to wszystko załatwiane za plecami i ty jako osoba ,której to tyczy dowiadujesz się ostatnia. Pracowałam w wielu miejscach, ale tutaj pierwszy raz ktoś miał do mnie problem, że robię za dokładnie. Gdy jest jakaś rzecz z którą radzisz sobie trochę gorzej czy wolniej zapomnij o tym, że w ogóle ktoś się zapyta czy pomóc tylko kierownik da radę i za chwilę będzie miał pretensje, że robisz tak jak on Ci radził. Pracowałam tam 2,5 dnia i to było najbardziej zmarnowane 2,5 dnia w moim życiu 😂. Na szczęście 2 dni później udało się znaleźć pracę w której jestem szanowana, a gdy jest jakiś problem to jest on sposób kulturalny wyjaśniany i przede wszystkim jest wparcie w rzeczach, które sprawiają nam trudność 😀.

Dodano: miesiąc temu

Anna Węgrzyn

Anna Węgrzyn

Jeżeli aplikuje się do agencji pracy tymczasowej to czego innego można się spodziewać niż praca tymczasowa ? Nie rozumiem wcześniejszej opinii. Ja jestem zadowolona z pracy, wypłata zawsze na czas, wszystko wygląda tak jak było przedstawiane na rozmowie.

Dodano: 4 lata temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

ASISTWORK Sp. z o.o. w opinii klientów i współpracowników

Klienci i współpracownicy ASISTWORK Sp. z o.o. doceniają fakt, że firma w sposób rzetelny i transparentny spełnia stawiane jej wymagania. Przede wszystkim podkreślają zadowolenie z pracy i fakt, iż wynagrodzenie wypłacane jest zawsze na czas, co jest znaczącym atutem. Osoby aplikujące do agencji pracy tymczasowej powinny oczekiwać warunków zgodnych z charakterem takiego zatrudnienia, a ASISTWORK zdaje się spełniać te oczekiwania na wysokim poziomie. Firma reprezentuje się jako solidny pracodawca, który dba o klarowność zasad i warunków współpracy już od etapu rozmowy kwalifikacyjnej. To może być znakomity sygnał dla kandydatów do pracy, że mogą liczyć na przejrzysty i uczciwy proces rekrutacyjny oraz stabilność zatrudnienia. Obszary do poprawy nie są tutaj wymienione, co można traktować jako świadectwo ogólnego zadowolenia z usług firmy.

Opinie ASISTWORK Sp. z o.o. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie opinii dostępnych w internecie, ASISTWORK jest firmą, która zwraca uwagę potencjalnych pracowników przez swoje oferty pracy. Przedstawione opinie ukazują różne aspekty funkcjonowania przedsiębiorstwa.

Pozytywne aspekty
 • W ofertach pracy ASISTWORK podkreślane są atrakcyjne warunki pracy, co może sugerować dbałość o standardy pracy oferowane przez firmę.
 • Niektórzy kandydaci wyrażają chęć do pracy na określonych stanowiskach, co może odzwierciedlać pozytywny wizerunek firmy w oczach osób poszukujących zatrudnienia.
ASISTWORK - podsumowanie opinii

Choć dostępne w internecie recenzje osób aplikujących do ASISTWORK są mieszane, widoczne są sygnały o atrakcyjnych ofertach pracy. Wskazane przez kandydatów pozytywy mogą oznaczać, że firma stara się kusić dobrymi warunkami zatrudnienia. Jednocześnie wskazane obszary do poprawy, takie jak proces rekrutacji i komunikacja z kandydatami, mogą stanowić miejsce na rozwój i polepszenie wizerunku firmy na rynku pracy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: ASISTWORK sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 08.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - ASISTWORK Sp. z o.o.

Pełna nazwa
AWG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Żmigrodzka 244 51-131 Wrocław
NIP
8952023981
REGON
022201448
KRS
0000470981
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
25.07.2013
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

 • 46.19.Z Działalność agentów zajmujących się sprzedażą towarów różnego rodzaju
 • 46.90.Z Sprzedaż hurtowa niewyspecjalizowana

Informacja i komunikacja

 • 62.09.Z Pozostała działalność usługowa w zakresie technologii informatycznych i komputerowych

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

 • 68.32.Z Zarządzanie nieruchomościami wykonywane na zlecenie

Działalność profesjonalna, naukowa i techniczna

 • 70.22.Z Pozostałe doradztwo w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej i zarządzania

Działalność w zakresie usług administrowania i działalność wspierająca

 • 78.10.Z Działalność związana z wyszukiwaniem miejsc pracy i pozyskiwaniem pracowników
 • 78.20.Z Działalność agencji pracy tymczasowej
 • 80.10.Z Działalność ochroniarska, z wyłączeniem obsługi systemów bezpieczeństwa
 • 80.20.Z Działalność ochroniarska w zakresie obsługi systemów bezpieczeństwa
 • 81.22.Z Specjalistyczne sprzątanie budynków i obiektów przemysłowych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Wrocławiu