Czy to Twoja firma?

ARKA BUD sp. z o.o. praca

Dąbrówka

Jesteśmy ARKA BUD SP. Z O.O., sercem naszej działalności jest budownictwo i wykończenia pod klucz. Od lat z sukcesem tworzymy przestrzenie, które nie tylko zachwycają estetyką, ale również funkcjonalnością. Nasza siedziba mieści się w malowniczej Dąbrówce w województwie pomorskim, skąd zarządzamy projektami, które przekształcają krajobraz polskich miast i gmin.

Nasza historia to ciągły rozwój i poszerzanie horyzontów. Zaczynaliśmy jako firma budowlana, ale z czasem zauważyliśmy, że nasza wiedza i doświadczenie mogą być wykorzystane w nowych obszarach. Dziś, oprócz realizacji projektów budowlanych, oferujemy wynajem nowoczesnych obiektów handlowych, które przyciągają czołowe marki detaliczne. To właśnie nasze obiekty są miejscem, gdzie zakupy stają się przyjemnością, a każda wizyta to nowe doświadczenie dla klientów.

Jesteśmy dumni z naszego dorobku, ale to, co nas naprawdę wyróżnia, to wysoki poziom wiedzy i kompetencji. To one pozwalają nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza praca to pasja, a każdy projekt to nowe wyzwanie, które podejmujemy z zaangażowaniem.

Nasza pozycja na rynku jest stabilna i silna, co potwierdza zaufanie, jakim obdarzają nas znane marki detaliczne, wybierając nasze obiekty na swoje flagowe sklepy. Posiadanie własnych obiektów handlowych w strategicznych lokalizacjach to nasza przewaga konkurencyjna, która pozwala nam budować długoterminowe relacje z partnerami biznesowymi.

W ARKA BUD SP. Z O.O. wierzymy, że każdy projekt to część większej historii, którą wspólnie tworzymy z naszymi klientami, partnerami i społecznością. Zapraszamy Cię, abyś stał się częścią tej historii i doświadczył, jak nasze zaangażowanie i doświadczenie przekładają się na realne, funkcjonalne i piękne przestrzenie.

ARKA BUD SP. Z O.O. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
budownictwo / architektura / geodezja logistyka / spedycja / transport praca fizyczna motoryzacja nieruchomości

Oferty pracy ARKA BUD SP. Z O.O.

Praca alert - powiadomienia

Praca ARKA BUD SP. Z O.O.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

  • Kierowca C+E - Obsada Podwójna

    Professional Thermo Logistics Sp. z o.o.
    • cała Polska
    • umowa o pracę
    Polecana Popularna
    Dodana
  • Kierowca C. Niemcy

    Pracownicy Budowlani Sp. z o.o.
    • Gdynia
    • rekrutacja zdalna
    • praca od zaraz
    Popularna
    Dodana
  • Kierowca samochodu asenizacyjnego kat. C+E

    Rekord Hale Namiotowe Sp. z o.o.
    • Bojano
    Dodana

ARKA BUD SP. Z O.O. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca ARKA BUD SP. Z O.O. - oferty archiwalne

  • Kierownik budowy

    ARKA BUD SP. Z O.O.
    • Świecie
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      prowadzenie dokumentacji budowy, zorganozowanie budowy, kierowanie budową obiektu budowlanego w sposób zgodny z projektem i pozwoleniem na budowę

      Wymagania

      • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), budowlane, kierunek: budownictwo
      • Uprawnienia: DOŚWIADCZENIE W ZAWODZIE (wymagany staż - lata: 2)
      • Inne wymagania: uprawnienia kierownika budowy, umiejętność czytania i analizy dokumentacji technicznej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 7 000 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną