Czy to Twoja firma?

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAZBUT JERZY GRABALSKI praca

Pelplin
Wymiana butli gazowych.
PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAZBUT JERZY GRABALSKI najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
magazyn administracja biurowa / praca biurowa logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAZBUT JERZY GRABALSKI

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAZBUT JERZY GRABALSKI

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAZBUT JERZY GRABALSKI poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAZBUT JERZY GRABALSKI - oferty archiwalne

  • Prcownik biurowy

    PRZEDSIĘBIORSTWO WIELOBRANŻOWE GAZBUT JERZY GRABALSKI
    • Smętowo Graniczne
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      - Obsługa biura
      - Obsługa komputera
      - Prowadzenie dokumentacji magazynowej
      - Oferta kierowana również emerytów (rencistów w niepełnym wymiarze czasu pracy
      Kontakt telefoniczny: 501 202 780

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
  • Kierowca - sprzedawca

    • Pelplin
    • 2 800 zł / mies.

      Rozwożenie i sprzedaż gazu.

      Wymagania

      • Uprawnienia: Prawo jazdy kat. B, Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
      • Inne wymagania: Wskazane osoby z Pelplina lub okolicy.

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN

Pracodawcy w Pelplinie