Czy to Twoja firma?

Powiatowy Cech Rzemiosł Małych i Średnich Przedsiębiorstw - Związek Pracodawców praca

Wejherowo
Powiatowy Cech Rzemiosł Małych i Średnich Przedsiębiorstw - Związek Pracodawców najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna edukacja / badania naukowe / szkolenia / tłumaczenia administracja biurowa / praca biurowa

Oferty pracy Powiatowy Cech Rzemiosł Małych i Średnich Przedsiębiorstw - Związek Pracodawców

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Powiatowy Cech Rzemiosł Małych i Średnich Przedsiębiorstw - Związek Pracodawców

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Powiatowy Cech Rzemiosł Małych i Średnich Przedsiębiorstw - Związek Pracodawców poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca Powiatowy Cech Rzemiosł Małych i Średnich Przedsiębiorstw - Związek Pracodawców - oferty archiwalne

  • Pracownik gospodarczy

    Powiatowy Cech Rzemiosł Małych i Średnich Przedsiębiorstw - Związek Pracodawców
    • Wejherowo
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      Sprzątaczka jest zobowiązana:
      1)Utrzymywać w czystości i porządku przydzielone pomieszczenia szkolne oraz teren wokół szkoły.
      2)Wietrzyć sale lekcyjne przed i po zajęciach w każdym dniu.
      3)Pielęgnować kwiaty.
      4)Dbać o czystość tablic szkolnych.
      5)Zamieść podłogę i przetrzeć na mokro.
      6)Codziennie przecierać na mokro: meble, sprzęt, parapety, stolarkę okienną i drzwiową.
      7)Na bieżąco opróżniać kosze ze śmieci.
      8)Wycierać kurze z przedmiotów wiszących na ścianach.
      9)Wymyć okna na bieżąco.
      10)W ubikacjach:
      a)czyścić miski klozetowe i pisuary przydzielonymi środkami czystości oraz odkażającymi wg zasad przyjętych w szkole,
      b)czyścić podłogi oraz glazurę na ścianach,
      c)uzupełniać brakujące środki higieny na bieżąco (ręczniki papierowe, papier toaletowy, mydło).
      i inne uzgodnione w

      Wymagania

      • Wykształcenie: podstawowe

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 490 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

    • Wejherowo

      1) Utrzymywać w czystości i porządku przydzielone pomieszczenia szkolne oraz teren wokół szkoły.
      2) Codziennie: zamieść podłogę, przecierać na mokro: meble, sprzęt, parapety, stolarkę okienną i drzwiową.
      3) Na bieżąco opróżniać kosze ze śmieci.
      4) Wycierać kurze z przedmiotów wiszących na ścianach.
      5) Sprzątać ubikacje szkolne:
      6) Przed zamknięciem szkoły w każdym dniu sprawdzić szczelność urządzeń wodno-kanalizacyjnych, zamknięcie okien, odłączenie od sieci urządzeń elektrycznych.
      7) Po zakończeniu pracy o wyznaczonej godzinie zamknąć obiekt szkolny, furtki oraz bramy.
      8) W okresie zimowym odśnieżać teren wokół szkoły.
      9) W przypadku remontu bieżącego lub kapitalnego sprzątaczka wykonuje czynności wynikające z potrzeb szkoły.
      10) Wykonywać inne czynności służbowe

      Wymagania

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 100 PLN

Pracodawcy w Wejherowie