Czy to Twoja firma?

WKS Konstrukcje sp. z o.o. opinie i informacje

Gdańsk
WKS Konstrukcje to firma o ugruntowanej pozycji w branży produkcyjnej, która od 2013 roku specjalizuje się w realizacji projektów z zakresu wykonawstwa oraz montażu konstrukcji stalowych. Nasze usługi są dedykowane dla sektora budownictwa mieszkaniowego, przemysłu okrętowego oraz rafineryjnego, gdzie wyróżniamy się wysoką jakością i terminowością wykonania. Elastyczność w podejściu do każdego zlecenia, połączona z zaawansowanymi zdolnościami produkcyjnymi, pozwala nam na skuteczną współpracę zarówno z krajowymi, jak i zagranicznymi odbiorcami.

Dbamy o to, by nasze produkty spełniały najwyższe standardy bezpieczeństwa i jakości, co potwierdzają posiadane przez nas certyfikaty EN 1090-1 oraz EN ISO 3834-2. W ofercie posiadamy szeroki wachlarz usług, w tym cięcie mechaniczne i ogniowe oraz spawanie, wykorzystując przy tym nowoczesne urządzenia produkcyjne. Doświadczenie, które zdobyliśmy przez lata współpracy z różnorodnymi klientami, stanowi o naszej konkurencyjnej przewadze i pozwala nam na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

WKS Konstrukcje to zespół zorientowany na realizację celów naszych klientów, gdzie każde zlecenie traktowane jest z niezmiennym zaangażowaniem. Zapewniamy, że współpraca z nami to gwarancja satysfakcji z finalnego produktu, który jest odzwierciedleniem naszych wartości: solidności, precyzji i zorientowania na klienta.

Opinie pracowników o firmie WKS Konstrukcje sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

 • będzie łamać polskie prawo
 • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
 • będzie niemerytoryczna
 • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem WKS Konstrukcje sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie WKS Konstrukcje sp. z o.o. (5)

4.3

Na podstawie 6 ocen z Google.

MIROSLAW KAMINSKI

MIROSLAW KAMINSKI

Super miejsce i praca

Dodano: 2 lata temu

Michal Jordan

Michal Jordan

Solidna firma

Dodano: 3 lata temu

Rafał Bochniak

Rafał Bochniak

Dodano: 9 miesięcy temu

Sylwester Wolski

Sylwester Wolski

Dodano: 3 lata temu

Michał Drewa

Michał Drewa

Dodano: 5 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 13.05.2024

WKS Konstrukcje Sp. zo.o. w opinii klientów i współpracowników

Klienci firmy WKS Konstrukcje Sp. z o.o. często wyrażają swoje zadowolenie, co jest odzwierciedleniem wysokiej reputacji, jaką cieszy się to przedsiębiorstwo na rynku. W opinii klientów, firma ta uchodzi za miejsce, gdzie panuje pozytywna atmosfera i gdzie warto pracować. Wskazują oni również na solidność wykonania zleconych prac, co może być istotną wskazówką dla potencjalnych pracowników myślących o dołączeniu do zespołu WKS Konstrukcje. Koleżanki i koledzy z pracy wspominają o firmie jako o „super miejscu”, co sugeruje, że kulturę organizacyjną firmy cechuje pozytywna dynamika i wzajemne wsparcie wśród pracowników. Ponieważ brakuje negatywnych komentarzy, możemy przypuszczać, że ewentualne obszary do poprawy są minimalne lub zostały pominięte w dostarczonych opiniach. Takie środowisko może oferować dużo możliwości rozwoju zawodowego oraz satysfakcji z wykonanej pracy, co jest niewątpliwie dużym atutem dla osób planujących aplikować o pracę w WKS Konstrukcje.

Opinie WKS Konstrukcje Sp. zo.o. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w internecie opinii, WKS Konstrukcje Sp. z o.o. jest postrzegane jako firma, gdzie pracownicy podkreślają kilka istotnych, pozytywnych aspektów pracy. Uczestniczą oni w tworzeniu przyjemnej atmosfery, a także mogą liczyć na rozwój zawodowy.

Pozytywne aspekty:
 • Przyjemna atmosfera: Pracownicy wskazują, że panuje tu bardzo dobra atmosfera, co sprzyja codziennemu komfortowi pracy.
 • Możliwość rozwoju: Niektóre opinie sugerują, że pracownicy z czasem mogą liczyć na wyższe wynagrodzenie, co może wskazywać na możliwość rozwoju i awansów wewnątrz firmy.
 • Wsparcie: W wypowiedziach pojawiają się również pozytywne opinie o koleżankach z pracy, które są opisywane jako miłe i przeurocze, co może świadczyć o wsparciu morale i dobrych relacjach w zespole.
 • Zróżnicowane formy zatrudnienia: Firma oferuje różne formy zatrudnienia, takie jak umowa o pracę czy umowa zlecenie, co może odpowiadać różnym potrzebom i preferencjom pracowników.
WKS Konstrukcje Sp. z o.o. - podsumowanie opinii

WKS Konstrukcje Sp. z o.o. cieszy się pozytywnymi opiniami w kwestiach dotyczących atmosfery pracy oraz wzajemnego wsparcia pracowników. Niektóre wypowiedzi sugerują możliwość rozwoju zawodowego oraz istnienie systemu motywacyjnego, który docenia chęci i zaangażowanie pracowników. Jednakże, perspektywa pracowników wskazuje również na obszary wymagające dalszego doskonalenia, jak organizacja godzin pracy czy procedury BHP. Podniesienie standardów w tych aspektach mogłoby przyczynić się do dalszej poprawy opinii na temat firmy na rynku pracy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: WKS Konstrukcje sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 08.04.2024

Dane firmowe i kontaktowe - WKS Konstrukcje Sp. zo.o.

Pełna nazwa
WKS KONSTRUKCJE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Litewska 17A 80-719 Gdańsk
NIP
5833164194
REGON
222018991
KRS
0000493850
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
13.01.2014
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Przetwórstwo przemysłowe

 • 25.11.Z Produkcja konstrukcji metalowych i ich części
 • 25.30.Z Produkcja wytwornic pary, z wyłączeniem kotłów do centralnego ogrzewania gorącą wodą

Budownictwo

 • 41.20.Z Roboty budowlane związane ze wznoszeniem budynków mieszkalnych i niemieszkalnych
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Gdańsku