Czy to Twoja firma?

POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW SPOŁEM GRYFICE praca

Gryfice
POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW SPOŁEM GRYFICE najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
administracja biurowa / praca biurowa praca fizyczna

Oferty pracy POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW SPOŁEM GRYFICE

Praca alert - powiadomienia

Praca POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW SPOŁEM GRYFICE

  • Pracownik biurowy

    POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW SPOŁEM GRYFICE
    • Gryfice
    • umowa o pracę
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW SPOŁEM GRYFICE poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca POWSZECHNA SPÓŁDZIELNIA SPOŻYWCÓW SPOŁEM GRYFICE - oferty archiwalne

  • Pracownik administracyjno - biurowy

    • Gryfice
    • Zakres obowiązków

      -prace biurowo-administracyjne

      Wymagania

      • Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, inne
      • Uprawnienia: obsługa komputera

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 19,7 PLN

Pracodawcy w Gryficach