Czy to Twoja firma?

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM.WŁ.ST.REYMONTA praca

Radomsko
PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM.WŁ.ST.REYMONTA najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
medycyna / farmacja / zdrowie praca fizyczna

Oferty pracy PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM.WŁ.ST.REYMONTA

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM.WŁ.ST.REYMONTA

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM.WŁ.ST.REYMONTA poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM.WŁ.ST.REYMONTA - oferty archiwalne

  • Robotnik gospodarczy

    PUBLICZNA SZKOŁA PODSTAWOWA NR 4 IM.WŁ.ST.REYMONTA
    • Radomsko
    • umowa o pracę
    • część etatu
    • Zakres obowiązków

      sprzątanie oraz naprawy bieżące

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Uprawnienia: Chęci do pracy

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 1 505 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Radomsku