Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Barlinek Inwestycje sp. z o.o. praca

Kielce

Grupa Barlinek jest wiodącym producentem warstwowych podłóg drewnianych na świecie o potencjale produkcji ponad 12 mln m2 rocznie. Sprzedaż podłóg prowadzona jest do 75 krajów na 6 kontynentach. Dzięki stałej modernizacji zakładu oraz inwestycjom w nowoczesne technologie to jedno z najczystszych przedsiębiorstw tej branży w Polsce.

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna produkcja / przemysł

Oferty pracy Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

BARLINEK S.A.

Kontakt do Barlinek Inwestycje Sp. z o.o.

Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 7 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Szczecin
  2. Wrocław
  3. Poznań
  4. Olsztyn
  5. Warszawa
  6. Barlinek
  7. Zielona Góra
  8. Bielsko-Biała
  9. Choszczno
  10. Gorzów Wielkopolski

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Operator Maszyn

    • Barlinek
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Firma produkcyjna Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. poszukuje osób na stanowisko Operator Maszyn

      Zakres obowiązków

      • Obsługa urządzeń produkcyjnych,
      • Ustawianie maszyn zgodnie ze zleceniem produkcyjnym,
      • Usuwanie drobnych awarii,
      • Dbałość o stan maszyn,
      • Przestrzeganie przepisów BHP i Ppoż.

      Wymagania

      • Wykształcenie minimum zawodowe,
      • Doświadczenie na podobnym stanowisku,
      • Gotowość do pracy w systemie zmianowym,
      • Umiejętność pracy w zespole,
      • Sumienność, rzetelność, terminowość.

      Oferujemy

      • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
      • Atrakcyjne wynagrodzenie,
      • Możliwość awansu.
  • Operator Wózków Widłowych

    • Barlinek
    • Firma produkcyjna Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. poszukuje pracowników do obsługi wózków widłowych na stanowisku Operator Wózków Widłowych.

      • Załadunek i rozładunek towaru,
      • Wykonywanie transportu wewnątrzzakładowego,
      • Sprawdzanie stanu technicznego wózka,
      • Prowadzenie dokumentacji kontroli urządzeń.

      Wymagania

      • Wykształcenie: min.zawodowe,
      • Doświadczenie: min. 1 rok na podobnym stanowisku,
      • Uprawnienia do kierowania wózkiem widłowym,
      • Skrupulatność, sumienność, terminowość.

      Oferujemy

      • Możliwość rozwoju.
  • Pracownik Produkcji

    • Barlinek
    • Firma produkcyjna Barlinek Inwestycje Sp. z o.o. poszukuje pracowników do produkcji deski podłogowej na stanowisku Pracownik Produkcji

      • Zasilenie stanowiska w materiał wsadowy,
      • Ewidencja rozchodu materiałowego,
      • Ocena jakościowa materiału wsadowego,
      • Sortowanie, układanie materiału,
      • Czyszczenie, szpachlowanie.

      Wymagania

      • Wykształcenie: minimum zawodowe,
      • Komunikatywność,
      • Rzetelność, sumienność, terminowość.

      Oferujemy

Pracodawcy w Kielcach