Czy to Twoja firma?

SILESIAN FLOUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ praca

Ziębice
Produkcja pozostałych artykułów spożywczych, gdzie indziej niesklasyfikowana
SILESIAN FLOUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Operator maszyn Ziębice
- w kategoriach zawodowych:
praca fizyczna

Oferty pracy SILESIAN FLOUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Praca alert - powiadomienia

Praca SILESIAN FLOUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Pakowacz

    SILESIAN FLOUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
    • Ziębice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    Dodana

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Praca SILESIAN FLOUR SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - oferty archiwalne

  • Pakowacz

    • Ziębice
    • Zakres obowiązków

      PRZYGOTOWANIE ZAMÓWIEŃ DLA KLIENTÓW I WYPEŁNIANIE DOKUMENTACJI SYSTEMOWEJ, FOLIOWANIE PALET, PAKOWANIE TOWARÓW, ZAŁADUNEK/ROZŁADUNEK TOWARÓW, OBSŁUGA PACZKAREK I DOKÓW ZAŁADOWCZYCH, OBSŁUGA WÓZKÓW WIDŁOWYCH, UTRZYMANIE CZYSTOŚCI MAGAZYNU, DBANIE O BEZPIECZEŃSTWO I HIGIENĘ PRACY

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, brak
      • Uprawnienia: Obsługa wózków jezdniowych podnośnikowych z mechanicznym napędem podnoszenia z wyłączeniem wózków z wysięgnikiem oraz wózków z osobą obsługującą, książeczka do badań sanitarno-epidemiologicznych*
      • Inne wymagania: uprawnienia UDT do prowadzenia wózków widłowych mile widziane doświadcznenie w pracy w magazynie w branży spożywczej

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 3 010 PLN
      • Opis wynagrodzenia: SYSTEM RÓWNOWAŻNY , PRACA 3 ZMIANOWA 6-14, 14-22, 22-6
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Ziębicach