Czy to Twoja firma?

PMT Linie Kolejowe sp. z o.o. praca

Owczary

W sercu polskiej branży kolejowej, w Polkowicach, znajduje się nasza siedziba - PMT Linie Kolejowe Sp. z o.o. Od 2009 roku z pasją i zaangażowaniem podchodzimy do zarządzania infrastrukturą kolejową, będąc nie tylko strażnikami istniejących torów, ale i budowniczymi nowych odcinków linii, które łączą i przyspieszają rozwój gospodarczy regionów.

Nasza historia rozpoczęła się w 2008 roku, a już rok później wkroczyliśmy na rynek z jasno określoną misją: dostarczać usługi na najwyższym poziomie w zakresie zarządzania i utrzymania infrastruktury kolejowej. Z dumą możemy powiedzieć, że nasze działania zostały docenione autoryzacją bezpieczeństwa w transporcie kolejowym od Urzędu Transportu Kolejowego, co jest potwierdzeniem naszego profesjonalizmu i dbałości o bezpieczeństwo.

Jesteśmy dumni z naszej roli zarządcy infrastruktury kolejowej dla Grupy Kapitałowej KGHM, jednego z największych producentów miedzi i srebra na świecie. Nasze usługi są kluczowe dla ciągłości dostaw i efektywności procesów produkcyjnych, co czyni nas ważnym ogniwem w łańcuchu dostaw przemysłu wydobywczego.

Innowacyjność to dla nas nie tylko słowo-klucz, ale codzienna praktyka. Nieustannie dążymy do wprowadzania nowoczesnych rozwiązań technicznych, które zwiększają efektywność i bezpieczeństwo na torach. Nasza własna, sukcesywnie unowocześniana baza sprzętu kolejowego to nasz atut, który wyróżnia nas na rynku i pozwala na realizację nawet najbardziej wymagających projektów.

Jesteśmy firmą, która stawia na wysokie standardy. Każdy remont, każda budowa nawierzchni torowej to dla nas projekt, w którym jakość idzie w parze z precyzją wykonania. To właśnie te cechy sprawiają, że nasze usługi są synonimem niezawodności.

Nasza przewaga konkurencyjna opiera się na solidnych fundamentach: doświadczeniu, specjalistycznej wiedzy i zasobach, które pozwalają nam na dynamiczny rozwój i utrzymanie silnej pozycji na rynku. Jesteśmy gotowi na wyzwania przyszłości, zawsze z troską o potrzeby naszych klientów i partnerów biznesowych.

W PMT Linie Kolejowe Sp. z o.o. tworzymy historię polskich kolei każdego dnia, dbając o to, aby każdy przejechany kilometr był bezpieczny i efektywny. Zapraszamy do współpracy i bycia częścią tej podróży.

PMT Linie Kolejowe Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
logistyka / spedycja / transport

Oferty pracy PMT Linie Kolejowe Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PMT Linie Kolejowe Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PMT Linie Kolejowe Sp. z o.o.

Siedziba główna

Praca PMT Linie Kolejowe Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Robotnik transportowy - operator

    PMT Linie Kolejowe Sp. z o.o.
    • Polkowice
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • 2 800 zł / mies.
    • Zakres obowiązków

      obsługa rozładunku i załadunku rudy na terenie ZWR Rudna, Lubin, Polkowice

      Wymagania

      • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe, brak
      • Inne wymagania: mile widziany kurs na przenośniki taśmowe lub przeciągarki

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną