TENIS HOTEL VITALITY, a. s.

Czy to Twoja firma?

TENIS HOTEL VITALITY, a. s. praca

W samym sercu malowniczej Vendryně w Czechach, TENIS HOTEL VITALITY to więcej niż hotel - to miejsce, gdzie pasja do gościnności łączy się z miłością do aktywnego wypoczynku. Nasza historia jest zapisem zaangażowania w tworzenie wyjątkowych doświadczeń dla każdego gościa, choć nie każdy rozdział tej historii jest szeroko znany. To, co możemy z dumą podkreślić, to nasza nieustająca praca nad tym, aby każdy pobyt u nas był niezapomniany.

Nasza oferta to esencja komfortu i relaksu. Dysponujemy 70 pokojami, które gwarantują spokojny wypoczynek i są idealną przystanią po dniu pełnym wrażeń. Nasze centrum wellness & spa to oaza spokoju, gdzie można zregenerować siły i zanurzyć się w luksusie. Gastronomia w TENIS HOTEL VITALITY to podróż przez smaki, gdzie każdy posiłek jest świętem dla zmysłów.

Jesteśmy dumni z naszego sportowego i rekreacyjnego zaplecza, które jest naszą przewagą konkurencyjną. Od profesjonalnych kortów tenisowych, przez tor gokartowy Steelring, aż po nocne sesje wellness - nasze usługi są odzwierciedleniem innowacyjności i najwyższej jakości. Organizujemy turnieje, wyścigi i programy teambuildingowe, które są idealne dla firm poszukujących unikalnych sposobów na integrację zespołu.

Nasza reputacja to wynik zaufania i zadowolenia klientów, którzy doceniają nasze zaangażowanie w zapewnienie im niezapomnianych przeżyć. Jesteśmy przekonani, że nasza silna pozycja na rynku to efekt ciężkiej pracy i nieustannego dążenia do doskonałości.

W TENIS HOTEL VITALITY wierzymy, że każdy szczegół ma znaczenie, a zadowolenie gości jest naszym największym sukcesem. Zapraszamy do doświadczenia gościnności, która łączy w sobie komfort, luksus i pasję do aktywnego wypoczynku. Odkryj miejsce, gdzie każdy dzień jest nową przygodą, a każdy pobyt staje się niezapomnianym wspomnieniem.

TENIS HOTEL VITALITY, a. s. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Kucharz, Szef kuchni
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka

Oferty pracy TENIS HOTEL VITALITY, a. s.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca TENIS HOTEL VITALITY, a. s.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa TENIS HOTEL VITALITY, a. s.

Siedziba główna

Praca TENIS HOTEL VITALITY, a. s. - oferty archiwalne

  • Kucharz

    • Czechy
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko KUCHARZA- KUCHNIA GORĄCA / ZIMNA - Oferujemy: - pracowników Kontakt: petra.pilchova@hotelvitality.cz, tel.: +420 595 530 623

      Zakres obowiązków

      • kompleksowe przygotowanie gorącej lub zimnej kuchni

      Wymagania

      • wykształcenie gastronomiczne oraz zainteresowanie zawodem i nowymi trendami
      • doskonały stan zdrowia
      • dokładność, szybkość i odpowiedzialność
      • elastyczność czasu pracy

      Oferujemy

      • pracę na pełny etat - pracę w przyjemnym środowisku pracy - perspektywę,
      • adekwatne wynagrodzenie finansowe
      • zniżki pracownicze,
      • wyżywienie