Czy to Twoja firma?

FIRMA PHU KAN JAN KANDORA JAN praca

Tarnowskie Góry
SPRZEDAŻ DETALICZNA PROWADZONA W NIEWYSPECJALIZOWANYCH SKLEPACH Z PRZEWAGĄ ŻYWNOŚCI, NAPOJÓW I WYROBÓW TYTONIOWYCH
FIRMA PHU KAN JAN KANDORA JAN najczęściej poszukuje kandydatów
- w kategoriach zawodowych:
hotelarstwo / gastronomia / turystyka praca fizyczna

Oferty pracy FIRMA PHU KAN JAN KANDORA JAN

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca FIRMA PHU KAN JAN KANDORA JAN

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

FIRMA PHU KAN JAN KANDORA JAN poszukuje najczęściej pracowników na stanowiska

Praca FIRMA PHU KAN JAN KANDORA JAN - oferty archiwalne

  • Kelner / pomoc kuchenna

    FIRMA PHU KAN JAN KANDORA JAN
    • Tarnowskie Góry
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      obsługa klienta / pomoc kucharzowi, przygotowywanie dań,

      Wymagania

      • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe, gastronomiczne
      • Inne wymagania: obsługa klienta, komunikatywność, miła aparycja, / umiejętność przygotowywania podawania dań, istnieje również możliwość zatrudnienia w ramach umowy zlecenie,

      Oferujemy

      • Wynagrodzenie brutto: od 2 800 PLN
      • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną

Pracodawcy w Tarnowskich Górach