Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

Leroy Merlin Polska sp. z o.o. opinie i informacje

Warszawa
Leroy Merlin Polska jest dynamicznie rozwijającą się firmą, której korzenie sięgają prawie wieku i mają swoje początki we Francji. Od 1994 roku, z powodzeniem rozwijamy naszą działalność na polskim rynku, specjalizując się w sprzedaży detalicznej mebli, sprzętu oświetleniowego oraz innych artykułów użytku domowego. Jesteśmy dumną częścią grupy ADEO, która zajmuje czołowe miejsce w Europie w dziedzinie sprzedaży produktów i rozwiązań, które służą poprawie warunków mieszkalnych.

Nasza misja jest prosta, ale ambitna – ułatwiamy naszym klientom realizację domu ich marzeń. To właśnie ta idea kieruje ponad 12 tysiącami naszych pracowników, którzy codziennie dzielą się swoją wiedzą, odpowiedzialnością i kompetencjami, aby zapewnić najlepsze doświadczenia zakupowe. Nasze wartości takie jak współpraca, szacunek, dobra atmosfera, motywacja i dobre zarządzanie kształtują kulturę organizacyjną i są odzwierciedleniem tego, jak prowadzimy nasz biznes.

Wyróżniamy się na tle konkurencji dzięki innowacyjnym narzędziom pracy, szerokiemu pakietowi szkoleń oraz licznych programom rozwojowym, które oferujemy naszym pracownikom i partnerom biznesowym. Jest to część naszego zaangażowania w długofalową współpracę oraz ciągłe doskonalenie oferowanych produktów i usług.

Jako Leroy Merlin Polska, jesteśmy obecni w 130 krajach, posiadamy 4640 sklepów, co świadczy o naszym silnym międzynarodowym zasięgu. Dzięki kapitałowi zakładowemu wynoszącemu 51 milionów złotych, zapewniamy stabilność finansową i możliwość dalszego rozwoju. Nasze zaangażowanie w oferowanie produktów i rozwiązań, które polepszają warunki mieszkaniowe, jest odzwierciedleniem naszej pozycji jako lidera w branży.

W Leroy Merlin Polska, każdy klient znajdzie nie tylko szeroki asortyment produktów, ale również skorzysta z szeregu usług takich jak szkolenia, warsztaty edukacyjne, a nawet Rady Klientów, które pozwalają nam lepiej zrozumieć potrzeby i oczekiwania naszych odbiorców.

Ocena rekrutacji przez kandydatów (1)

Na podstawie ankiety wysyłanej tylko do osób, które aplikowały przez Aplikuj.pl.

5

Średnia ocena komunikacji w trakcie rekrutacji.

Brak oceny

Średnia ogólna ocena procesu rekrutacji wśród osób, które odbyły rozmowę rekrutacyjną.

Kandydat

Kandydat na stanowisko
Magazynier

Nie mam uwag.

Dodano: 4 miesiące temu

Opinie pracowników o firmie Leroy Merlin Polska sp. z o.o. (0)

Opinia musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Ocena pracodawcy * (oceń wszystkie pozycje)
Atmosfera pracy
Komunikacja i organizacja pracy
Możliwość rozwoju
Wynagrodzenie
Pytanie musi mieć minimum znaków
Przekroczono dozwoloną długość tekstu
Twój status *
*
Tylko litery i cyfry, minimalnie znaki
Wszystkie pola oznaczone * są wymagane

Zasady dodawania opinii

Podziel się swoją pomocną opinią o potencjalnym pracodawcy, taką, jaką sam chciałbyś przeczytać. Daj innym szansę na poznanie Twoich doświadczeń i przemyśleń.

NIE opublikujemy Twojej wypowiedzi gdy:

  • będzie łamać polskie prawo
  • będzie niezgodna z regulaminem publikacji treści w serwisie Aplikuj.pl
  • będzie niemerytoryczna
  • będzie zawierała wulgaryzmy, dyskryminujące uwagi, obraźliwe komentarze, dane osobowe lub poufne dane, reklamy itp.

Dane osobowe tylko do wglądu redakcji lub w przypadku roszczeń sądowych.
Pod opinią / pytaniem pojawi się Twój nick.

Ktoś musi być pierwszy

Jesteś lub byłeś pracownikiem Leroy Merlin Polska sp. z o.o.? Podziel się swoją opinią i doświadczeniami z innymi.

Opinie o firmie Leroy Merlin Polska sp. z o.o. (1)

3.5

Na podstawie 150 ocen z Google.

Andrew W

Andrew W

Piękne biuro fantastycznie z gustem i stylem oraz ergonomicznie umeblowane przebywać tam naprawdę to przyjemność ale najważniejsze jest zespół Leroy Merlin to osoby które są zawsze uśmiechnięte zawsze miłe i zawsze służą pomocą

Dodano: 10 miesięcy temu

Podane treści są cytatem z Profilu Firmy w Google. Wybraliśmy ostatnie opinie, które nie mają skrajnych negatywnych ocen.
Jeżeli chcesz zobaczyć wszystkie opinie to kliknij tutaj.
Data aktualizacji: 16.04.2024

Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. w opinii klientów i współpracowników

Klienci Leroy Merlin Polska doceniają przede wszystkim piękno i funkcjonalność biura firmy, które zaprojektowano z dużym smakiem i stylem, co sprawia, że przebywanie w nim jest prawdziwą przyjemnością. Co więcej, współpracownicy w firmie wyróżniają się swoją niezmiennie pozytywną postawą – są zawsze uśmiechnięci, przyjaźni oraz chętni do niesienia pomocy, co tworzy niezwykle przyjazne środowisko pracy. Nie bez znaczenia jest również profesjonalizm oraz nowoczesne podejście do klienta i pracownika, co wskazuje na to, że firma jest na bieżąco z oczekiwaniami i potrzebami XXI wieku. Ludzie tam pracujący są życzliwi, a atmosfera pozbawiona jest osób niezadowolonych, co może stanowić znakomitą wizytówkę dla potencjalnych kandydatów do pracy. Negatywne aspekty, jeśli występują, stanowią obszary możliwe do dalszego rozwoju i udoskonalenia, co również może być zachętą dla osób chcących dołączyć do firmy i przyczynić się do jej sukcesu.

Opinie Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. - kandydaci i pracownicy

Na podstawie dostępnych w internecie opinii, Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. jest postrzegana jako firma o ciekawej działalności w branży. Pracownicy wypowiadają się na temat pracy w tej firmie wyrażając swoje zdania na temat zarówno pozytywnych, jak i negatywnych aspektów.

Pozytywne aspekty:

  • Możliwość rozwoju i zdobycia doświadczenia w branży.
  • Praca w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku i rozpoznawalną marką.
  • Zdarzają się opinie o wsparciu ze strony przełożonych.
Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. - podsumowanie opinii

Analizując zgromadzone opinie, Leroy Merlin Polska Sp. z o.o. jawi się jako pracodawca, który oferuje swoim pracownikom szansę na zdobycie cennego doświadczenia w dynamicznie rozwijającej się branży. Niemniej jednak, płynące ze zgromadzonych głosów pracowników sugestie wskazują na istotne obszary wymagające uwagi i ewentualnych zmian, które mogłyby przyczynić się do poprawy warunków pracy oraz zwiększenia satysfakcji z wykonywanej pracy.

Opinie w sekcji górnej zostały dodane przez zarejestrowanych użytkowników Aplikuj.pl zgodnie z Polityką Prywatności i Regulaminem. Wybrane opinie pochodzą z social mediów (np. firmowy profil Google). Inne treści (opis i opinie) zostały wygenerowane przez modele języka naturalnego, który wykorzystują technologię sztucznej inteligencji do podsumowywania tekstów, na podstawie treści dostępnych w Internecie. Nie zostały one zweryfikowane przez redakcję portalu i nie posiadamy informacji o ich autorach. Wydawca portalu Aplikuj.pl nie bierze odpowiedzialności za ich treść. Opisywana firma (tutaj: Leroy Merlin Polska sp. z o.o.) może wyłączyć dowolną sekcję z opiniami (prosimy o użycie przycisku "Tak, chcę zarządzać profilem").
Data aktualizacji: 19.03.2024

Dane firmowe i kontaktowe - Leroy Merlin Polska Sp. z o.o.

Pełna nazwa
"LEROY-MERLIN POLSKA" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Adres rejestrowy
Burakowska 14 01-066 Warszawa
NIP
1130089950
REGON
010692148
KRS
0000053665
Forma prawna
spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wpis do Rejestru Przedsiębiorców
17.10.2001
Status indywidualnej działalności gospodarczej
AKTYWNA

Profil działalności - kody PKD

Budownictwo

  • 41.10.Z Realizacja projektów budowlanych związanych ze wznoszeniem budynków

Handel hurtowy i detaliczny; naprawa pojazdów samochodowych, włączając motocykle

  • 47.59.Z Sprzedaż detaliczna mebli, sprzętu oświetleniowego i pozostałych artykułów użytku domowego prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Działalność związana z obsługą rynku nieruchomości

  • 68.10.Z Kupno i sprzedaż nieruchomości na własny rachunek
Źródło danych: GUS, CEIDG, KRS

Opinie o pracodawcach w Warszawie