PBI Technologie Sp. z o.o.

Czy to Twoja firma?

PBI Technologie sp. z o.o. praca

Żołynia

PBI Technologie Sp. z o.o. - Jesteśmy grupą kapitałową polskich firm rodzinnych, mamy blisko 100 lat doświadczenia. Zajmujemy się wydobyciem i produkcją kruszyw, budową dróg, produkcją betonu, kostki brukowej, prefabrykatów i mieszanek mineralno-asfaltowych, wydobyciem siarki, świadczymy usługi transportowe i dedykowane branży górniczej. Dostarczając pełen łańcuch wartości: od bazy materiałowej poprzez produkcję, usługi, transport i badania laboratoryjne po gotową do odbioru infrastrukturę drogową, łączymy wieloletnią tradycję górniczą ze wszystkimi gałęziami branży budowlanej i nowoczesnym zarządzaniem multimedialną korporacją. Pracujemy w 15 lokalizacjach województw świętokrzyskiego, podkarpackiego i lubelskiego. Zatrudniamy ponad 1000 osób.

PBI Technologie Sp. z o.o. najczęściej poszukuje kandydatów
- na stanowiskach:
Laborant Żołynia
- w kategoriach zawodowych:
inżynieria / technologia / technika

Oferty pracy PBI Technologie Sp. z o.o.

Obecnie pracodawca nie ma aktywnych ofert pracy.

Praca alert - powiadomienia

Praca PBI Technologie Sp. z o.o.

Oferty pracy, które mogą cię zainteresować

Mapa PBI Technologie Sp. z o.o.

Adres rejestrowy

Statystyki odwiedzin opublikowanych ogłoszeń i profilu pracodawcy

Odwiedziny w ostatnich 10 miesiącach

Profil firmy:
najczęściej odwiedzają kandydaci z miast:

  1. Bielsko-Biała
  2. Łódź
  3. Bydgoszcz

Data aktualizacji: 01.05.2024

Praca PBI Technologie Sp. z o.o. - oferty archiwalne

  • Laborant betonu

    • Kraśnik
    • umowa o pracę
    • pełny etat
    • Zakres obowiązków

      • Badania świeżej mieszanki betonowej, stwardniałego betonu i składników betonu;
      • Badania stabilizacji, mieszanek związanych cementem;
      • Nadzorowanie właściwej obsługi maszyn i urządzeń zainstalowanych w laboratorium;
      • Tworzenie dokumentacji laboratoryjnej i sprawozdań z badań.
      • Współpraca z innymi zakładami w ramach pozostałych prac laboratoryjnych.

      Wymagania

      • Wykształcenie mile widziane średnie lub techniczne;
      • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku;
      • Umiejętność posługiwania się urządzeniami przystosowanymi do badania cech kruszyw, mieszanek betonowych, betonów i zapraw oraz interpretacji uzyskanych wyników;
      • Znajomość obsługi programów pakietu MS Office;
      • Prawo jazdy kat. B;
      • Energia w działaniu, sumienność i dokładność;
      • Umiejętność pracy w zespole;

      Oferujemy

      • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę;
      • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie;
      • Możliwość podnoszenia kwalifikacji;
      • Każdego pracownika szkolimy na danym stanowisku.

Pracodawcy w Żołyni